Здолбунівщина розвиває міжнародну співпрацю та просуває бренд України в Європі. ч.1

Довга дорога до Шкофья Лока (Словенія) починається з …правильного планування подорожі. Саме ця частина, а також комунікації з радником приймаючої сторони під час самого візиту були моєю ділянкою роботи. Хороший транспорт, позитивний новорічно-різдвяний заряд команди і в путь. Для чого потрібна міжнародна співпраця, міжрегіональні зв’язки? Для розвитку, взаємозбагачення досвідом, цікавими практиками господарювання, і донесенням бренду своєї громади, країни до інших у реальному відображенні. Коли спілкуються люди між собою то вони краще розуміють одне одного, можуть поділитися своїми успіхами, взяти на замітку можливе до реалізації по поверненні.

За невеликий час існування Здолбунівської громади як громади вже зав’язалися партнерські стосунки із Меною, що на Чернігівщині та Рашкувом у Польщі. Як наслідок підписані угоди. Наші спеціалісти ділилися прогресивним підходом до організації справи, зокрема в ЦНАПі (М.Ройко), керівники Менщини зупинялися по дорозі з-за кордону на Чернігівщину у нас, спільно два відділи комунікацій (М.Степанюк) провели декілька заходів щодо рівня зрозумілості і достатності комунікацій влади і громади у своїх населених пунктах. До речі ця частина роботи ще має шанс на продовження, оскільки меж вдосконаленню немає. І я особисто маю теж своє бачення того, як має відбуватися комунікація, щоб про громаду знала не лише сама громада і що прес служба  міської влади це і комунікації, це і роз’яснення позиції та інформаційний супровід…З Рашкувом окрім візиту і двох рішень кожною із рад прийнятих нас пов’язує і декілька вантажів гуманітарних та сучасний пожежний автомобіль, який нині служить в ПЧ-18 Здолбунова. Попереду налагодження міжсекторних відносин культури з культурою, освіти з освітою… Але тут теж має бути мотивація самих керівників відділів та управлінь, знання мов, так так, знання мов щоб імпульс співпраці рухав цей процес далі. Але вдале планування полягає ще і в тому щоб одночасно відбувалися різні процеси, або різні етапи одного процесу.

З одними громадами ми на етапі вивчення одне одного, от як наприклад Шкофья Лока до якої їдемо, з іншими на етапі описаному вище, до третіх приглядаємося, радимося, консультуємося. Тут на допомогу нашій громаді приходять колишні та діючі радники, консультанти різних рівнів, посадовці від Міністерства закордонних справ і  до мого скромного рівня 😊. Добре, що є безумовна ініціатива та підтримка зі сторони міського голови Здолбунова (В.Сухляк) та кваліфікована робота міжнародного відділу міськради (М.Орлова). Так справи рухаються значно легше, згуртованіше навіть скажу драйвовіше. Бо одна дорога чого лише варта і в ній теж триває життя. Он за вікном Словаччина, а попереду Новий рік, який застане нашу делегацію в Угорщині.

 

Микола ОрловВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети