Здолбунівська районна рада за 2019 рік виїздила майже 5 тисяч літрів пального

Початок нового бюджетного року дозволяє нам проаналізувати видатки органів влади нашого району за рік минулий. Розпочинаємо із закупівель Здолбунівської районної ради, зокрема їхніх видатків на пальне.

Завдяки системі електронних закупівель «Прозорро» бачимо, що за період грудень 2018 – грудень 2019 р. Здолбунівська районна рада здійснила 7 закупівель пального і придбала бензину А-95 у кількості 4980 л. на загальну суму 137 720 грн. (натиснути для збільшення)

Як відомо, у році близько 250 робочих днів. Таким чином, в день наша районна рада виїжджала близько 20 літрів бензину. При цьому у власності районної ради, як нам відомо, є 2 автомобілі. Проте на вулицях нашого міста можна побачити лише один з них. При цьому голова районної ради Олег Дацюк пересувається переважно власним транспортом, як і його заступник. Чи мають вони право заправляти особисті автівки  і чи заправляють їх таким чином (якими користуються насамперед в особистих цілях) пальним придбаним за гроші платників податків – питання не до нас. Якщо ж ні, якщо нікуди і нікому більше не передавали пальне, то виходить, що службове авто районної ради кожного робочого дня впродовж року виїжджає близько 200 км??!! Це як двічі на день до Гурбів і назад. Або кожного дня десь 6 разів до Рівного і назад. І так цілий рік! Цікаво було б дізнатися скільки пального в день в середньому виїжджають, наприклад, автомобілі нашої швидкої допомоги, працівники якої час від часу скаржаться на відсутність бензину.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети