Здолбунів та Рашкув прийняли на своїх сесіях рішення про співпрацю

💛💙Рішення №1403💟❤️ – саме таким рішенням депутати Здолбунівська міська рада висловили підтримку розвивати дружні відносини та співробітництво з гміною та містом Рашкув, Польща. Це важливий крок для подальшого напрацювання конкретних напрямків співпраці між нашими громадами.
🖍Хотілось поділитися тими кроками, які стали підґрунтям для такої дружби:
✅16 березня 2022 року Здолбунівська громада отримала пожежно-рятувальний автомобіль Renault від бургомістра гміни та міста Рашкув Яцек Бартчак, особливо цьому посприяли Natalia Gmurkowska та Микола Орлов, а організаційну роботу та комунікацію здійснював відділ проектної діяльності, розвитку та міжнародного співробітництва міської ради.
✅Отримали неодноразово гуманітарну допомогу у вигляді медикаментів, харчів, одягу, засобів індивідуальної гігієни.
✅Делегація Здолбунівської громади у серпні 2022 року відвідала гміну Рашкув , де обговорили деталі майбутньої співпраці
✅Депутати гміни Рашкува під час онлайн-зустрічі ухвалили рішення щодо співпраці та надіслали його Здолбунівській громаді.
✅21 грудня 2022 року подібне рішення щодо співпраці ухвалили і депутати Здолбунівської міської ради.
🫂Попереду напрацювання спільних проектів та горизонтальних контактів між місцевими урядовцями, громадськими організаціями та закладами громади.
Дякуємо міському голові Владислав Сухляк за підтримку і довіру, бо разом ми можемо зробити ВСЕ – “багато хороших справ” 😉
💎І пам’ятаємо, що Міжнародна співпраця – це не лише підписані документи!
Відділ проектної діяльності, розвитку та міжнародного співробітництва міської ради.


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети