За документами пам’ятний знак для Здолбунова купили як..товар

Несподіванно виникла ситуація, коли НІХТО не знає де і в кого замовили виготовлення пам’ятного знака, який так обурив здолбунівчан. Не повідомили про авторів ні на сесії, ні в інтерв’ю медійникам. Єдина фраза, яка прозвучала з вуст автора ескізу знака про місто Коростишів і стала початком пошуку кінців замовлення.

Робоча версія була така: міська рада Здолбунова чи УП “Здолбунівське” замовляють виконання робіт із виготовлення пам’ятного знака, де прописано відповідність ескізу, якісь архітектурно мистецькі тонкощі. Виконавець робить роботи. Сам чи за допомогою сторонніх субпідрядників на окремі елементи. Потім представляє зроблене, отримує чи не отримує зауваження, виправляє, підписується акт виконаних робіт, оплачуються гроші.

Виявилось все є не так, як в нашій робочій гіпотезі.

Все набагато банальніше.

КП “Здолбунівське” замовило у ФОП з Житомирщини ТОВАР – пам’ятний знак. Отримало ТОВАР і заплатило за це 100 тисяч гривень. За договором приймається товар за НАКЛАДНОЮ і має відповідати якомусь ДСТУ, а не ескізу, технічному завданню чи ще чомусь. ВСЕ. Операція завершена.

Запитання які виникають.

1.А що тоді робить автор проекту п.Вадим? Полумя? А воно до чого, товар то вже готовий і проданий і за нього заплачено, причому зовсім нещодавно. Він є підприємцем чи фізичною особою з якою укладено угоду? Угоду на що, товар то вже придбано.

2.Як ВИПРАВИТИ те що стоїть сховане від людських очей, якщо це товар, який вже придбали, а не ПРОЦЕС виготовлення мистецького чи архітектурного твору.

3. Як за цим договором, укладеним КП взагалі за щось предявити претензії. Каменюка та й каменюка. Додатків немає, специфікацій немає.

Ціна відповідей 100 тисяч наших грошей та естетика чи несмак в очах тисяч здолбунівчан і довіра/недовіра до непублічної влади.

Довідково:

Ми навіть перевірилина предмет корупційної складової угоду, та антиконкурентних умов система не визначила.

Підготовка цього матеріалу стала можлива через співпрацю НГО ЗЕОН із платформою Розумне місто та кваліфікованим користуванням сучасними електронними реєстрами.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети