Як висвітлюють свою діяльність заклади медицини Здолбунівської громади

Здолбунівська міська рада на чолі з міським головою два роки говорять про один із стратегічних пріоритетів у своїй діяльності, а саме безпечна, ЗДОРОВА, заможна громада. Можемо передбачити, що за здорову громаду відповідають  (в т.ч але не тільки) комунальні підприємства сфери охорони здоровя, а також громадські проекти профілактики захворювань та інших тем громадського здоров’я. І якщо із презентацією своєї проектної діяльності громадське та експертне середовище цілком справляється, ми бачили багато публікацій, фото, роздаткових матеріалів, відеоролик, то в цій публікації цікавимось, а як люди на зарплатах з лікарні, первинки та конкретних амбулаторій дбають про те щоб бути зрозумілими жителям громади, що особливо актуально в наш час – віддалено. Законодавство цілком конкретно визначає яка саме інформація має оприлюднюватися, а це і про угоди за бюджетні кошти і про наявність ліків і про запобігання захворювань, є навіть ціла стаття в Господарському кодексі України, яка про це говорить: https://i.factor.ua/ukr/law-56/section-329/article-15449/

Первинка, ЦПМД Здолбунівської міської ради. Через пошукову систему знайшли лише сторінку у ФБ із рідкими але регулярними публікаціями новиневого характеру. Чим займається первинка, скільки коштують ремонти приміщення, бруківка до приміщення, хто працює в амбулаторіях дистанційно з’ясувати із цієї сторінки не виявляється можливим.

Вторинка. Здолбунівська міська лікарня. Із зміною керівника і приходом до керма експерта НСЗУ, людини, яка пише статті для проектів в сфері охорони здоров’я, можна було очікувати на суттєву зміну підходів, зокрема просвітницьких, інформаційних у здолбунівській лікарні. Та напевне цей період роботи увійде в історію нашої медицини як самий тихий). Незважаючи навіть на створену спостережну раду, яка покликана  в т.ч додавати зрозумілості громаді щодо ситуації в медицині. У лікарні ми знайшли теж лише сторінку у ФБ з нерегулярними публікаціями. Така ситуація триватиме до тих пір, поки не станеться одне із двох 1)керівництво громади нагадає вимоги законодавства діючим керівникам лікарні 2)жителі будуть вимагати стати більш відкритими і зрозумілими.

ВІДЕО

Що собою являють органи управління і консультаційно-дорадчі органи в медицині можна прочитати за посиланням: http://probudget.org.ua/news/naglyadova-sposterejna-opikunska-radi-zakladu-meditsini-yaku-obrati_726/Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети