Валентину Капітулу хочуть позбавити депутатства та посади секретаря Здолбунівради

Як грім серед ясного неба, а швидше серед грозового воєнного, пролунали рішення місцевого осередку політичної партії та обласної конференції про виключення секретаря Здолбунівської міської ради Валентини Капітули з фракції її політичної сили та порушення процедури імперативного мандата, що в разі ухвалення рішення зїздом, призведе до позбавлення мандату в раді і автоматично посади секретаря.

Озвучував свої претензії до роботи депутатки голова місцевого партосередку Олег Дацюк. Нагадаємо, що представниці саме цієї політичної сили міським головою Владиславом Сухляком була запропонована ця посада, щоб обєднати зусилля в депутатській залі на благо інтересів громади після програшу Олега Дацюка на виборах мера.

На користь Валентини Капітули були і численні дописи місцевих блогерок в минулому скликанні, коли її політсила була на коні, і в цьому скликанні. Відзначали роботу на користь виборців, досвід саме на цій посаді вже третє скликання. Та всі ці аргументи писалися для політичних опонентів,… а от своїм однопартійцям вони виявилися непотрібними, там вочевидь інші аргументи мали були щоб бути корисною і потрібною.

Чи буде це рішення не поміченим для Здолбунівщини… вирішувати її виборцям, голос яких вона все ще сподівається почути до з’їзду партії в столиці.

На що розраховували ініціатори цього дійства під час війни? Невже так допекло програш на виборах і відсторонення від бюджетних потоків? Чи надихнулися прикладом сусіднього Рівного, де роль секретаря дісталася самому учаснику мерських перегонів, а не просто представнику партії. Здолбунів вже мав змогу побачити до чого це призвело у сусідів тож має гарний приклад щоб врахувати його у своїй подальшій діяльності чи потенційній секретаріаді.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети