Український Здолбунів та білоруський Столін міста – побратими?

Принаймні так вважає білоруська сторона на білоруському сайті:

“На площади Ленина у фонтана заметно изменились вид и значение металлической конструкции, внешне напоминающей Эйфелеву башню в Париже. На ней установлены гербы городов-побратимов. Их у Столина сегодня 8. Надписи городов выполнены на национальных языках, название стран – на белорусском”.

І тут ми бачимо …Здолбунів. На нашій пам’яті жодних угод попередніх влад до нинішньої не було укладено із жодним містом партнером. Нині Здолбунів має угоди про співпрацю із Менською громадою (Чернігівщина) і наміри до співпраці із Рашкувом (Польща).

Якщо пригадати активності колишньої Здолбунівської районної ради, то саме вона була в процесі налагодження співпраці із повітом Свіднік (Польща) та містом Столін (Білорусь). Були навіть взаємні візити і досі непогані враження про побут у містах – партнерах РАЙОНУ. Району, якого вже немає, а правонаступником по ідеї є Рівненська районна рада. З того часу в громадах змінилися влади, але як бачимо білоруси досі вважають місто своїм побратимом. Якщо це так, то цікаво було би почути побратимську підтримку, інакше можна такою вважати мовчазну згоду із агресією проти України і всіх громад на її території.

Здолбунівська міська рада, Рівненська районна рада, Дубровицька міська рада, Рівненська обласна рада можуть спробувати з’ясувати позицію білоруської громади, ну або повідомити про нові обставини, які тривають вже 10й місяць в українсько-білоруських взаєминах.

До речі, сайт Посольства України в РБ, теж засвідчує це партнерство.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети