Свідомий чи випадковий фейк про шлюб вояки з письменницею

Ми продовжуємо розвінчувати міфи і фейки. В поле нашого зору потрапила чутлива для аудиторії фотографія де молодята беруть шлюб, а підпис під фото наступний “Дуже прикро, що ця фотографія набере менше ніж якась оголена дівчина”, ось це фото.

І це фото з групи перепощують багато раз люди і супроводжують це щирими коментарями і побажаннями українським молодятам. А чи це українські молодята?

Ми почали з’ясовувати, таки українські…за місцем народження, от тільки зустрілися в Підмосковії…

Саме таким “молодятам” сиплються привітання, мало того, раз п’ять борці з фейками мовчки вставляли скріни оригіналу фото, але це НІЯК не вплинуло на подальші коментарі і поширення фото. Тож вкотре розвінчуємо фейк, застерігаємо від поширення інформації та свідомого чи не свідомого оспівування ворогів.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети