Мотивація нескорених: грантова підтримка української молоді

В Україні діє соціальний проєкт «Scholarship в Україні», який стартував в цьому році під егідою «Мотивація нескорених».

 Мета проєкту – підтримка та розвиток студентів, які залишилися в важкі часи в Україні, в період воєнного стану. Це унікальна можливість для студентів, яка принесе їм великий вклад в їх майбутнє.

Завдяки грантонадавачам «Грузар» та «CreditPlus», студенти мають здатність відкрите себе в фінансовій та транспортній системі. Націлити всі свої знання, креативність на покрашення та розвиток цих напрямів в Україні.

Взяти участь можуть:

  • студенти – громадяни України;
  • студенти вищих навчальних закладів України;
  • студенти 1-5 курсу; магістри;
  • денної форми навчання;
  • учні на контрактій та бюджетній основі.

Участь у конкурсах безоплатна!

В межах конкурсу студенти мають змогу виграти  два окремі гранти. За перші місця грошова нагорода у розмірі 15000 грн, другі та треті місця також з грошовими винагородами: 4000 грн та 2000 грн у відповідності.

Перша тема для конкурсної роботи – “Аналіз кейсів іноземних фінтех-компаній та обґрунтування їх застосування в Україні” – подати заявку на сторінці https://creditplus.ua/scholarship.

Друга тема конкурсної роботи – “Аналіз послуг вантажних перевезень в умовах воєнного стану. Ваші пропозиції щодо покращення” – подати заявку на сторінці https://gruzar.com.ua/grant.

Роботи, що приймаються до соціального проєкту «Scholarship в Україні» повинні мати характер самостійних досліджень, рівень обізнаності з сучасним станом відповідної галузі; оригінальність, наукову новизну, системність, грамотність викладу.

Етапи проведення конкурсу:

  • прийняттязаявок  – до 30.04.2023 року
  • прийняття робіт – до 16.05.2023 року
  • фінал (орієнтовно) – 06.2023 року

До складу журі входять представники освіти, зокрема з ДНУ « Інституту модернізації змісту освіти», з навчальних закладів з різних куточків України та представники малого та середнього бізнесу з огляду на сферу діяльності саме грантонадавачів і тематики.

Щодо деталей можна звертатись за контактами:

+38 067 622 62 82
+38 093 495 34 10

grant@schoiarship.in.ua

Сайт проєкту https://scholarship.in.ua/

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети