Безрозмірна соціальна маршрутка у Здолбунові

маршруткаПреамбула: Рік тому перед виборами почала курсувати маршрутка «Здолбунів-Експрес». Її появу можна  було сприйняти як власне передвиборчий хід кандидата в мери, але здолбунівчан завірили, що це потрібна річ. Одразу після виборів маршрутка припинила свої рейси і відновила їх 15 березня 2016 року, лише після того, як міська рада виділила 200 тисяч гривень на перевезення пільгових категорій пасажирів, а саме школярів. Розрахунки, запропоновані міською радою викликали неоднозначну реакцію серед експертів та частини депутатів міської ради.

Антикорупційний моніторинг провів своє розслідування і оприлюднив результати:

Передвиборчу соціальну ініціативу в Здолбунові, що на Рівненщині, міський голова з депутатами перетворили у солідну статтю видатків для місцевого бюджету. Сім місяців тут курсує так звана соціальна маршрутка. Ці перевезення  забезпечують автобуси одного власника, який до того ж вже отримав відшкодування з місцевого бюджету на суму більше 180 тисяч гривень. Тим часом чиновники стверджують, що це законно, адже дві соціальні маршрутки перевозять щомісячно по 18 тисяч пільговиків, а це в рази більше в порівнянні з популярним маршрутом «Рівне-Здолбунів».  «Здолбунів-Експрес» – соціальна ініціатива чи можливість заробити для своїх? Розібратися в цьому спробували журналісти «Антикорупційного моніторингу».

Маршрутка «Здолбунів-Експрес» почала курсувати у райцентрі рік тому перед виборами. Її появу багато місцевих жителів вважали елементом передвиборчої кампанії кандидата на посаду міського голови Здолбунова Ігоря Ольшевського.

– Появі такого транспорту ми дуже здивувались, адже раніше міських маршруток у Здолбунові не було взагалі. А тут раз – і перед виборами починають їздити. Ще й проїзд для школярів та пільговиків був за півціни. Рідко побачиш таку благодійність, – розповідає мешканка Здолбунова, громадський активіст Ольга Ферар.

Продовження публікації на першоджерелі: АКМ (для переходу-натисність на гіперпосилання)

П.С. Здолбунівчани активно висловлюються щодо цієї теми – привід врахувати міським чиновникам і перевізнику думку мешканців


коментарі_маршрутка_2 коментарі_маршрутка_3 коментарі_маршрутка_4

коментарі_маршрутка_5Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети