Зимовий міні футбол у Здолбунові: стінка на стінку
24-й ВІДКРИТИЙ ЗИМОВИЙ ЧЕМПІОНАТ ЗДОЛБУНІВСЬКОГО РАЙОНУ З МІНІ-ФУТБОЛУ
ПАМ’ЯТІ ГАЙДУЧИКА Я.Д. СЕЗОНУ 2019 РОКУ
Один із матчів 3 го туру був зупинений через масову бійку на полі, рішення щодо долі матчу буде прийняте головним суддею турніру до наступного туру.
14 ГРУДНЯ (СУБОТА) | |||
Майданчик MAANS | |||
21 | 10.00 | Академіка-MAANS-ветерани – Арсенал-Глинськ | 1:4 |
22 | 10.50 | ФК Квасилів – Експрес-ветерани | -:- |
23 | 11.40 | Форвард – Зірка | 9:14 |
24 | 12.30 | ФК Здолбунів – Альянс | 5:0 |
25 | 13.20 | Dream team – BAZIKALO | 9:2 |
26 | 14.10 | Benny Hill – Танчик | 5:6 |
27 | 15.00 | Денжер – ФК Здовбиця-BAZUKA | 0:10 |
28 | 15.50 | Б-52 – Сигнал | 14:4 |
29 | 16.40 | ФК Здовбиця-BAZUKA – Танчик | 3:12 |
30 | 17.30 | Галактікос – Puma | 13:2 |
20 | 18.20 | Галактікос – Дядя Женя | 13:2 |
15 ГРУДНЯ (НЕДІЛЯ) | |||
Майданчик ДЮСШ | |||
32 | 10.30 | ФК Квасилів – ДЮСШ | 5:4 |
35 | 11.40 | Експрес-ветерани – ДЮСШ | 0:1 |
Майданчик MAANS | |||
31 | 9.00 | Академіка-MAANS-ветерани – Атлетик | 5:6 |
33 | 10.30 | Танчик – Денжер | 23:7 |
34 | 11.20 | Альянс – Галактікос | 3:4 |
36 | 12.10 | Хемп-01 – Нова Мощаниця | 3:4 |
37 | 13.00 | Форвард – ФК Розваж | 1:6 |
38 | 13.50 | Нова Мощаниця – Dream team | 1:13 |
39 | 14.40 | Зірка – ФК Розваж | 2:4 |
40 | 15.30 | ФК Здовбиця-BAZUKA – Арсенал-Глинськ | 4:13 |
41 | 16.20 | AGRO BEST GRUP – ФК Здолбунів | 1:3 |
42 | 17.10 | Дядя Женя – Puma | 1:2 |
ТУРНІРНЕ СТАНОВИЩЕ КОМАНД НА 16 ГРУДНЯ:
ГРУПА «А» | І | В | Н | П | Р/М | ОЧ | |
1 | «ТАНЧИК» (Рівне) | 3 | 3 | 0 | 0 | 41:15 | 9 |
2 | «АРСЕНАЛ-ГЛИНСЬК» (Глинськ) | 4 | 3 | 0 | 1 | 30:13 | 9 |
3 | «АТЛЕТІК» (Здовбиця) | 3 | 2 | 0 | 1 | 13:12 | 6 |
4 | «BENNY HILL» (Здолбунів) | 3 | 1 | 0 | 2 | 10:9 | 3 |
5 | «АКАДЕМІКА-MAANS-ВЕТЕРАНИ» (Здолбунів) | 3 | 1 | 0 | 2 | 8:10 | 3 |
6 | ФК «ЗДОВБИЦЯ-BAZUKA» (Здовбиця) | 3 | 1 | 0 | 2 | 17:25 | 3 |
7 | «ДЕНЖЕР» (Здолбунів) | 3 | 0 | 0 | 3 | 9:44 | 0 |
ГРУПА «В» | І | В | Н | П | Р/М | ОЧ | |
1 | «DREAM TEAM» (Новомильськ-Копитків) | 3 | 3 | 0 | 0 | 38:3 | 9 |
2 | «НОВА МОЩАНИЦЯ» (Нова Мощаниця) | 4 | 2 | 1 | 1 | 11:20 | 7 |
3 | «BAZIKALO» (Рівне) | 3 | 2 | 0 | 1 | 19:17 | 6 |
4 | «Б-52» (Рівне) | 2 | 1 | 1 | 0 | 17:7 | 4 |
5 | «СИГНАЛ» (Спасів) | 3 | 0 | 0 | 3 | 9:28 | 0 |
6 | «ХЕМП-01» (Здолбунів) | 3 | 0 | 0 | 3 | 7:26 | 0 |
ГРУПА «С» | І | В | Н | П | Р/М | ОЧ | |
1 | ФК «РОЗВАЖ» (Розваж) | 4 | 4 | 0 | 0 | 18:7 | 12 |
2 | «ЗІРКА» (Квасилів) | 3 | 2 | 0 | 1 | 23:16 | 6 |
3 | «БАСТІОН» (Дубно) | 2 | 2 | 0 | 0 | 9:5 | 6 |
4 | ФК «КВАСИЛІВ» (Квасилів) | 4 | 1 | 1 | 2 | 9:11 | 4 |
5 | ДЮСШ (Здолбунів) | 4 | 1 | 0 | 3 | 11:17 | 3 |
6 | ФК «ФОРВАРД» (П’ятигори) | 4 | 0 | 1 | 3 | 17:28 | 1 |
7 | «ЕКСПРЕС-ВЕТЕРАНИ» (Здолбунів) | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:4 | 0 |
ГРУПА «D» | І | В | Н | П | Р/М | ОЧ | |
1 | «ГАЛАКТІКОС» (Здолбунів) | 4 | 4 | 0 | 0 | 33:9 | 12 |
2 | ФК «ЗДОЛБУНІВ» (Здолбунів) | 3 | 2 | 0 | 1 | 10:4 | 6 |
3 | «AGRO BEST GRUP» (Рівне) | 3 | 2 | 0 | 1 | 22:11 | 6 |
4 | «АЛЬЯНС» (Рівне) | 3 | 1 | 0 | 2 | 13:12 | 3 |
5 | «PUMA» (Копитків) | 4 | 1 | 0 | 3 | 10:32 | 3 |
6 | «ДЯДЯ ЖЕНЯ» (Здолбунів) | 3 | 0 | 0 | 3 | 8:28 | 0 |
Серед бомбардирів лідирують:
№ п/п | Прізвище та ім’я гравця (команда) | Забиті м’ячі |
1 | Наумець Андрій («Танчик») | 23 |
2 | Гайдучик Микола («Dream team») | 16 |
3 | Сондак Володимир («Галактікос») | 15 |
4 | Варварук Тарас («Арсенал-Глинськ») | 11 |
5-6 | Ковальов Роман («Форвард»), Зубарєв Павло («AGRO BEST GRUP») | 10 |
7 | Ситницький Ілля («Dream team») | 9 |
8-10 | Любар Олександр («BAZIKALO»), Фесенко Андрій (ФК «Розваж»), | 7 |
Харчук Валентин («Галактікос») | ||
11-16 | Ткач Валерій («Dream team»), Полончук Олександр («Б-52»), | 6 |
Никифоров Дмитро, Степанюк Руслан (обоє-«Зірка»), Кривко Олександр («Альянс»), | ||
Дармовіс Павло («Галактікос») | ||
17-19 | Гриб Тарас, Таргоній Павло (обоє-«Арсенал-Глинськ»), Руденко Віталій («Денжер») | 5 |
14-15 грудня попередження отримали:
Коляда Микола, Ніколайчук Олександр, Глаз Володимир (всі-ФК «Здолбунів»), |
Тхорук Віктор (двічі), Агеєв Дмитро (двічі) (обоє-«Альянс»), |
Скрейч Микола (ФК «Здовбиця-BAZUKA»), Василечко Олег, Ляшук Володимир (обоє-«Галактікос»), |
Левчун Володимир (двічі) (ДЮСШ), Свирид Ігор («Танчик»), Іваніків Сергій («Хемп-01»), |
Денисевич Іван, Мельник Віктор (обоє-«Дядя Женя»), Головай Олег («Нова Мощаниця»), |
Никифоров Дмитро («Зірка»),Сіліхін Павло, Бровчук Юрій, Боровець Микола (всі-« Puma») |
Два попередження мають:
Левчун Володимир (ДЮСШ), Тхорук Віктор, Агеєв Дмитро (обоє-«Альянс») |
Вилучення:
Петришин Олег («Експрес-ветерани») |
Бондаренко Олександр («Експрес-ветерани») – два попередження у грі |
Власюк Леонід («Нова Мощаниця»)– два попередження у грі |
Штрафники:
Бондаренко Олександр («Експрес-ветерани») – матч №51 |
В 42 матчах командами забито 413 м’ячів, що становить 9,83 гола за гру.
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.