Зимовий Париж

Пропонуємо Вам взяти участь у міжнародному культурно-освітньому візиті, програмою якого передбачено відвідування європейських міст – Краків, Ополе, Дрезден, Париж. Мета візиту – ознайомлення з мовою та культурою країн Європи, історією вини­кнення Європейського Союзу, здобутками європейської демократії, ознайомлення з можливістю навчання у вищих навчальних закладах країн Європи, розширення світогляду громадян України, формуван­ня активної громадської позиції, направленої на встановлення в Україні європейських стандартів життя, навчання та праці.

     Виїзд зі Львова запланований: 13, 20, 27 лютого, 6, 13, 27 березня.

Маршрут візиту – Львів – Ополє – Дрезден – Париж – Ополє – Краків – Львів.

Проїзд по всьому маршруту  комфортабельним автобусом класу “люкс”.

Учасниками програми можуть бути діти віком від 12 років, молодь, супрово­джуючі їх особи та батьки, працівники освіти, члени громадських організацій, громадських рад, шкільних Європейських Клубів.

Фінансування програми забезпечується частково організаторами, частково учас­никами поїздки. Учасники поїздки сплачують частину витрат на поїздку – 99 євро та організаційний збір – 600 грн.

 Учасники старші ніж 18 років (крім студентів стаціонару до 21 року та пенсіонерів) за рішенням консула можуть сплачувати додатково консульський збір 35 євро та 30 грн.

 Усі учасники забезпечуються наданням консультацій, пов’язаних з участю у проекті, проїзд автобусом в обидві сторони, медична страховка на період перебування за кордоном розміром 30000 євро, проживання (студентський хостел, проживання по 4 особи у кімнаті, зручності у коридорі), харчування (сні­данки в дні проживання в хостелі в Ополю).

 Усі учасники самостійно прибувають до Львова та від Львова, а також оплачують у де­яких містах витрати на громадський транспорт (1-2 євро).

 За додатковою інформацією та для реєстрації учасників прошу звертатися за контактами:

Тел. (098) 934-78-71;  (066) 261-18-16

e-mail:  otsytsenko@gmail.com

Олександр Циценко

+

 
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети