Зима літом хоче все повернути назад

Конкурс на посаду головного лікаря Рівненської обласної клінічної лікарні заборонив суд. Цю інформацію Суспільному підтвердили у пресслужбі ради. Перше засідання конкурсної комісії мало відбутись 13 липня об 11-й, там мали розглянути документи претендентів та або допустити до наступного етапу, або відхилити кандидатуру.

Претендентів на посаду було двоє: в.о. головлікаря закладу Віктор Ткач та звільнений головою облради попередній очільник РОКЛ Іван Зима. Останній після підписаного розпорядження у коментарі Суспільному повідомляв, що має намір судитись.

Іван Зима таки подав позов, а в обласну раду надійшла ухвала Здолбунівського суду про “заборону конкурсній комісії вчиняти дії з проведення конкурсу”.

Речниця обласної ради Юлія Василенко каже, що цю ухвалу 13 липня зачитали членам конкурсної комісії, яка зібралась у повному складі.

“Рівненська обласна рада вважає зазначену ухвалу суду необгрунтованою та незаконною, відтак, звернулася до цього ж суду щодо скасування заходів забезпечення позову Івана Зими”, – каже керівник юрвідділу облради Богдан Гречко.

Юрист пояснює: згідно зі статтею Цивільного процесуального кодексу України “забороняється вживати заходи забезпечення позову, шляхом зупинення, зокрема, конкурсу, який проводиться від імені територіальної громади”.

Що відомо

  • Наприкінці квітня комісія, яка розслідувала спалах коронавірусу в РОКЛ, дала заключення, що до масового інфікування медиків призвели, в тому числі, несвоєчасно розпочаті організаційні заходи в закладі щодо попередження COVID-19. Щодо керівництва як лікарні, так і профільного медичного управління рекомендували застосувати дисциплінарні заходи.
  • “Оспорювати ніхто нічого не буде, в комісії були фахові люди. Будемо приймати міри. Винні вказані – значить будуть притягнуті до відповідальності, в тому числі і я”, – коментував 29 квітня Іван Зима.
  • 1 червня голова Рівненської обласної ради Олександр Данильчук підписав розпорядження про звільнення головного лікаря обласної клінічної лікарні Івана Зими. У мотиваційній частині вказав, що підставою для цього стала як ситуація із масовим інфікуванням медиків, так і звернення від прокуратури про нібито порушення, допущені в розробці проєкту на ремонт частини закладу.
  • 5 червня сесія Рівнеоблради спробувала, але не повернула Івана Зиму на посаду головного лікаря. Після майже годинної дискусії та суперечок, не вистачило спершу шістьох, а потім одного голосу, аби скасувати рішення голови ради про звільнення лікаря.


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети