Звичайне засідання комісії Здолбунівської районної ради: частина перша “Міс папараціо”

Тільки-от репортаж незвичайний. Як виглядає звичайний, можна побачити на сайті влади, в газеті влади. У нас же все простіше. Що було і як було. Без купюр.

Напередодні сесії Здолбунівської районної ради, яка має відбутися 23 жовтня, за своїм планом проходять і постійні депутатські комісії. Одна із них,  а саме з питань освіти, культури, охорони здоров’я, молодіжної політики, фізкультури і спорту, засідала 9 жовтня. До запланованих 18 питань на самій комісії додалось ще декілька й “різне”.komisia rayrada (2) komisia rayrada (3)

Як завжди фахово й без шпаргалок виступав вічний начфінвідділу Нечипорук В. Це треба таку вдачу мати: розповісти, що у бюджеті грошей не вистачає та ще й запитань до себе не мати. Дар переконування, видно, присутній у Володимира Михайловича.komisia rayrada (4) komisia rayrada (5)

komisia rayrada (7)

Претенденти на посади: крайній зліва В.Сухляк, крайній праворуч С.Кондрачук

На п.3 порядку денного «про хід виконання районної програми висвітлення …сфер діяльності Здолбунівського району РДТК на 2012-2014 роки» почалися перші питання. Зокрема, чому рівненській телерадіокомпанії заплатити кошти  за послуги є, а здолбунівській газеті «Нове життя» немає. Причому кошти  оплачувались виключно по лінії РДА, тому й пропозиція звучала з уст депутатів, мовляв, а чого ж ми (райрада) гроші економимо, треба їх пропорційно між фракціями розподілити й показувати себе області.komisia rayrada (6) komisia rayrada (8) komisia rayrada (9)

komisia rayrada (13)

доповідає начальник відділу РДА п.Вікторія

komisia rayrada (12)

доповідає п.Вікторія -міс сайту папараціо, яка за словами депутата встигає поєднувати державну роботу із творчою

По п.4 доповідала начальник відділу організаційної роботи Здолбунівської РДА, Батарєва В. П.Вікторія, а саме: що програма інформатизації Здолбунівського району на 2011-2013 роки успішно створена, але не виконана з причини відсутності фінансування програми. На що головуючий на комісії п.Ворон, зазначив, що таких програм у районі безліч, то для чого ж їх плодити, якщо не виконувати. На що начальник оргвідділу повідомила, що подібні програми створюються майже автоматично. Раз область створила, то і ми створюємо.mis paparacio publikacii pryt

Раз програма не виконана, то, напевне, у п.Вікторії з’явилося більше вільного часу, і вона встигає подавати матеріали (статті, репортажі) в робочий час на сайт Папараціо. Про це запитав депутат Кондрачук С. Він навіть привітав п.Вікторію (дівоче прізвище Прит) із перемогою в конкурсі сайту, де вона стала міс Папараціо. І поцікавився, чи передбачена така річ функціональними обов’язками начальника оргвідділу РДА. Відповіді чіткої ніхто не почув. Захистити колегу вирішив заступник голови РДА п.Федорук. Олександр Васильович порахував, що це є ПРИВАТНЕ питання, яке п.Кондрачук  у вільний час може задати п.Батарєвій. Отакої, а чомусь подумалось, що це зовсім не приватне питання, а питання використання службового часу працівника держустанови, а зважаючи на контент, який друкується на згаданому сайті автором, то й використання коштів платників податків на користь популяризації правлячої політичної партії. Але чи за це має отримувати зарплату начальник оргвідділу?

Наступні питання стосувалися передачі в оперативне управління приміщень початкових шкіл, у яких цього року немає учнів. Комісія підтримала передачу приміщень Волицької ЗОШ 1 ступеня та Степанівської подібної школи відповідним сільрадам.

Три рішення стосувалися списання тракторів та металевої огорожі. А також здачі в оренду приміщення шкільної майстерні ЗОШ №5.

13,14,17 питання були кадровими. Найцікавішими. Тому заслуговують на окремий матеріал. Незабаром.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети