Звітній концерт у Мізочі: Історія не закінчиться в 35…!

10 квітня 2016 року – весняний теплий сонячний день, дуже радісний та святковий як для учнів та викладачів Мізоцької музичної школи, так і для громади Мізоча. Адже сьогодні колектив школи звітується про роботу за 2015-2016 навчальний рік так і за 35 річний історичний термін. Цього року школа відзначає 35 річчя від дня заснування. Тож багато хвилювань в підготовці до свята, творчих колективів до виступу перед батьками учнів, громадою Мізоча та запрошеними поважними гостями. На святі були присутні Стеценко Елеонора Анатоліївна – начальник відділу культури Здолбунівської райдержадміністрації, Моторний Олексій Олександрович – директор Здолбунівської музичної школи, Гапончак Тетяна Степанівна – в.о.директора Здолбунівського районного будинку культури, Герасимчук Мирослава Ігорівна – художній керівник Здолбунівського районного будинку культури, Тимощук Олег Олександрович – директор Здолбунівського краєзнавчого музею, Овсійчук Раїса Андріївнвна – директор Мізоцького НВК, Бідюк Володимир Юрійович – директор Мізоцького будинку школярів та юнацтва, директор Мізоцького будинку культури Овдіюк Надія Миколаївна, художній керівник Мізоцького БК Одарчук Надія Василівна.
звітний концерт мізоч
Традиційно концертну програму звіту школи розпочав учнівський хор веселими мажорними піснями «Мрії збуваються» та «Мандрівна лічилка», керівник Ірина Мариніна, концертмейстер Наталія Феськова. Дует гітаристів у складі учнів випускних класів музичної школи Юрія Семенченка та Віталія Глембоцького, клас викладача Устянчука В.П., виконали музичний твір композитора С.Рахманінова «Італійська полька».
Хвилююче і з трепетом в душі було слухати виступ одних з наймолодших учасників дійства, двох сестричок Наталочки Мацюк (сопілка 2 клас) та Ольги Мацюк (1 клас бандура) у виконанні яких прозвучали музичні п’єски А.Грицая «Пісня юного бандуриста» та на слова В.Волгіної, муз. Л.Філіпенка «Веселі чобітки»

Продовжили концертну програму учнівський ансамбль баяністів у складі Надії Тимощук, Олександра Головчака, Єремії Корольчука та Віктора Устянчука, керівник Віктор Устянчук, які виконали музичні п’эси композитора Є Дербенко «Баяніст грає джаз» та К.Гарделя «Танго».
Тепло сприйняв глядач виступ учнівського вокального тріо у складі Юлії Лук’янчук, Ірини Голуб та Катерини Осік з жартівливою веселою піснею «Молодичка», керівник Мирослава Мосейчук, концертмейстер Наталія Гаврилюк.

Дуже цікаво і несподівано прозвучав музичний твір Рольфа Ловланда «Пісня таємного саду» у поєднанні музичних інструментів бандури та кларнета у виконанні учениці 6 класу Лис Єлизавети (бандура, клас викладача, старшого викладача Ковальчук Ж.В.) та учениці 5 класу Котюк Катерини (кларнет, клас викладача Захарчука М.А.).
З захопленням глядач сприйняв виступ учениці 7 класу Голуб Ірини з піснею Тіни Кароль «Намалюю тобі зорі», яка виконала її під власний супровід на фортепіано (керівники Наталія Феськова та Ірина Мариніна).
звітний концерт мізоч
З теплим ніжним трепетом в серцях глядач сприйняв виступ маленьких чарівних музикантів-кобзариків. В програмі їх виступу, яку вони присвятили героям-землякам, захисникам нашої батьківщини України, учасникам бойових дій на сході України була виконана пісня на слова К.Кирян, муз. В.Ведмедері «Деревце роду» та сучасний музичний твір Р.Раміреса «Жайвір», який цікаво і ефектно прозвучав в поєднанні ансамблю бандуристів з фортепіано, керівник старший викладач Ковальчук Жанна Василівна, концертмейстер Наталія Луцюк.

Порадував своїм виступом переможець обласного огляду-конкурсу 2015 учнівський ансамбль старших класів піснею на слова Т.Шевченка, муз. Е.Емакової «За сонцем хмаронька пливе», керівник Мирослава Мосейчук, концертмейстер Наталія Гаврилюк.
Колектив молодого викладача Гефтера Олександра Володимировича, дипломант Всеукраїнського фестивалю «Мереживо» учнівський ансамбль гітаристів у складі Владислава Іваницького, Іллі Купчика, Іллі Медведя та Олександра Гефтер не залишив байдужими присутніх у глядацькому залі Мізоцького будинку культури. Своїм виконанням музичного твору Р.Гомеса «Романса» та Жан Жака Мільто «Бастильський блюз», соло на губній гармоніці Микола Оксенчук, викликали бурхливі оплески та овації.

Гарячу підтримку залу отримали вихованці Ірини Мариніної учнівський вокальний ансамбль молодших класів з піснею «Ми разом».
З вітальним словом виступив директор музичної школи, який вручив грамоти учням за активну участь в творчих колективах школи, в обласних оглядах-конкурсах та звітному концерті, і з нагоди 35-річчя від дня заснування Мізоцької державної музичної школи. З вітатальним словом виступила директор Мізоцького НВК Овсійчук Раїса Андріївна.

Другу частину звітного концерту продовжили виступи вчительських творчих колективів музичної школи, яку відкрили переможець обласного огляду-конкурсу 2015, дипломант ІІІ ступеню Всеукраїнського фестивалю «Мереживо» 2015 вчительське тріо бандуристів у складі Жанни Ковальчук, Мирослави Мосейчук та Наталії Гаврилюк, керівник старший викладач Жанна Ковальчук виконанням пісні на слова В.Івасюка, муз. В.Громцева «Жовтий лист», чим викликали бурхливі, гарячі оплески та овації.
На свято були запрошені і були присутні перший директор Мізоцької музичної школи Вознюк Віктор Петрович (1981-1986), Денищук Світлана Василівна (1999-2000рр), та інші вчителі, котрі працювали в свій час викладачами школи. Для них були вручено Подяки за плідну працю в часи заснування, становлення і розвиток школи та з нагоди 35-річчя від дня заснування школи.

Викладачів минулих років, котрі теж внесли свою частку у вихованні підростаючого покоління та розбудову школи і не змогли приїхати на свято з різних причин, були згадані теплими вдячними словами. Велика подяка також приватному підприємцю, депутату районної раду Андріюку Олександру Моісеєвичу, який вніс свою левову частку у підвищення матеріально-технічної бази, а саме благоустрою прибудинкової території та матеріальну підтримку учнів, учасників обласних оглядів-конкурсів та фестивалів всіх рівнів. Для них присвятили свій виступ дует випускників, а тепер викладачів нашої школи подружжя Людмила Устянчук (фортепіано) та Віктор Устянчук (баян), які виконали музичний твір Артура Полонського «Фокстрот» у власному аранжуванні для баяна і фортепіано.

Згадали теплими словами та хвилиною мовчання талановитих музикантів,неперевершених викладачів Довгомелю Марію Савівну, Кальчука Кіндрата Яковича, Дуба Ярослава Івановича, котрі віддали в свій час багато нашій школі, але пішли з нашого життя у вічність. В пам’ять про дорогих серцю людей прозвучала неперевершена “Пасакалія» Рольфа Ловланда у виконанні викладачів Ірини ІзотовоЇ (скрипка), Миколи Захарчука (кларнет), Наталії Луцюк (фортепіано).

Окрасою нашого свята став виступ переможця обласного огляду-конкурсу 2015 вчительського вокального ансамблю, керівник Наталія Луцюк, концертмейстер Наталія Феськова, у виконанні яких прозвучали дві пісні на слова М.Мельничука, муз. Л.Лепешка «Журавлина» та на слова Г.Григорака, муз. М.Мафтуляка «Синьоока доленько».
Слідуючим номером програми став емоційний, віртуозний, мажорний виступ дипломанта І ступеню Всеукаїнського фестивалю «Мереживо-2015», фіналіста гала-концерту переможців цього ж фестивалю, вчительського ансамблю народної музики, у виконанні яких прозвучали «Народні українські мелодії» в обробці І.Ізотової та блискавичний віртуозний твір А.Аранова в аранжуванні К.Крикончука «Кумоньки». Зал будинку культури вибухнув оплесками та оваціями.

Завершили свою програму Звітного концерту виступом учнів, які виконали фінальну пісню на слова Тіни Кароль та Миколи Бровченка, муз. Т.Кароль «Україна – це ти»
В кінці дійства з вітальним словом виступила начальник відділу культури і туризму Здолбунівської райдержадміністрації Елеонора Стеценко.
Тож 35 років – це вже історія. Нехай вона не закінчується ні в 35, ні 45 і ні в 100-річчя, а дружний колектив висококваліфікованих професіоналів музикантів впишуть в неї іще не одну сторінку і на многії літа. Адже кожній людині, генетично закладено певні нахили та вподобання, – математика, хімія, географія, історія, фізкультура і спорт, музично-мистецькі, і вона має право на самореалізацію. І учні музичних шкіл, з музичними нахилами та вподобаннями, неперевершеними талантами не в меншій мірі, як будь хто мають право на втілення своїх мрій, бажань в життя, як і діти з метематичними, біологічними чи іншими вподобаннями. Тож, нехай будуть вони маленькими артистами, вийшовши музично підготовленими на сцену, щоб показати свої таланти перед своїми батьками, дідусями та бабусями, перед друзями та ровесниками. Можливо, хтось з них обере сцену на все життя.

Вся музика, яка звучить навколо нас в нашому житті, в автобусах де ми їдемо на роботу, у власних автомобілях, в комп’ютерах та мобільних телефонах, на святкових, урочистих концертах та заходах, фестивалях, конкурсах, весіллях, ювілеях починається тут – в музичній школі в першому класі, з першої нотки, з першого невпевнено-виконаного звуку.
Всім велика щира подяка за підтримку нашої школи як моральну так і матеріальну.
Тож будемо писати історію свого співучого, мистецького краю разом, згуртувавшись…!



Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети