Звіт мера за рік роботи

ЗВІТ

міського голови Ольшевського І.О.

«Про підсумки роботи Здолбунівської міської ради

 та виконавчого комітету  за 2016 рік»

 

Шановні депутати! Запрошені! Члени виконкому, працівники апарату міської ради! Керівники комунальних служб та дошкільних навчальних закладів!

Сьогодні, враховуючи вимоги Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, я хочу прозвітувати перед Вами про організацію роботи міської ради, її виконавчого комітету, постійних комісій, апарату управління, про те, що вдалося нам зробити в 2016 році, що залишилось невиконаним, на що потрібно акцентувати увагу в 2017 році.

Хочу відмітити, що свою роботу я будував перш за все виходячи з вимог та повноважень, наданих Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні” і вона є невіддільною від роботи нашого депутатського корпусу, роботи виконавчого комітету, роботи виконавчого апарату міської ради.

Наскільки мені вдалося це зробити, судити звичайно всім Вам, але на мою думку, певні результати цієї роботи є.

Одним з головних завдань, як голова ради, я вбачаю у злагодженій роботі постійних депутатських комісій, роботі депутатів під час сесійних засідань, координації роботи з виконавчим комітетом міської ради, апаратом управління, з районними службами, з фракціями, з осередками політичних партій.

Систематична робота постійних  комісій дає можливість глибше вникати в проблеми міста, проблеми кожної вулиці, кожного будинку, прибудинкової території.

В 2016 році  проведено 38 засідань  постійних комісій, 7 з них

були спільними.

За активною участю членів комісій  неодноразово вносились зміни до  бюджету міста та міських програм на 2016 рік, були проведені:

– рейд по контролю за  дотриманням мешканцями      багатоквартирних будинків  правил благоустрою;

– обстеження об’єктів на яких першочергово планувалось проведення  робіт  по благоустрою, зокрема встановлення ігрового обладнання;

– багаторазові виїзди на об’єкти по місту, стосовно яких приймались рішення по відведенню земельних ділянок, як в оренду, так і у власність з відповідними рекомендаціями та висновками.

Саме за рекомендаціями постійних комісій   було  включено  додатково до порядку денного сесій  біля  10 проектів рішень, з питань, які вимагали  нагального вирішення.

Практично всі питання, які  розглядались на сесіях,  попередньо обговорювались на  засіданнях постійних комісій  і, саме злагоджена робота постійних комісій – це основа оперативного і чіткого проведення пленарних засідань міської ради.

В 2016 році було   проведено 8 пленарних засідань, прийнято  249  рішень міської ради. Розглянуто такі основні питання:

 • Про план соціально-економічного розвитку міста Здолбунова на 2016-2020 роки;
 • Про основні заходи  щодо зміни  в управлінні багатоквартирними будинками;
 • Про затвердження Порядку подання  та розгляду електронної петиції,   адресованої  Здолбунівській міській раді;
 • Про затвердження  Програми  підтримки об’єднань  співвласників багатоквартирних будинків та багатоквартирних будинків інших форм управління у місті  Здолбунові;
 • Про затвердження програми «Безпечне місто Здолбунів» на 2016-2017 роки;
 • Про затвердження програми Питна вода міста Здолбунів“ на 2016 – 2017 роки;
–                     Про затвердження  Порядку інформування про діяльність комунальних підприємств та Переліку інформації про діяльність комунальних підприємств, яка підлягає обов’язковому розміщенню на офіційному веб-сайті Здолбунівської міської ради в мережі інтернет;

Заслухано  про  хід  виконання рішень  міської ради:

 • від 16.03.2016 №70 «Про основні заходи щодо зміни в управлінні багатоквартирними будинками»;
 • від 16.06.2014 № 1114 «Про стан та основні завдання в роботі дошкільних навчальних закладів міста Здолбунова»;
 • від 08.06.2016 №129 «Про зміни в організації роботи Комунального підприємства «Міське  будинкоуправління»

Виконуючи рішення сесій, вдалось вирішити ряд суттєвих питань, а саме:

– активізувати  роботу по створенню нових ОСББ на території міста  та врегулювати ряд організаційних  питань  при змінах в управлінні багатоквартирними будинками;

– визначитись з механізмом фінансової   підтримки об’єднань  співвласників багатоквартирних будинків у місті  Здолбунові;

– провести належну підготовку  до початку навчального року в дошкільних навчальних  закладах  міста;

– встановити вартість харчування дітей в ДНЗ міста в розмірі  15 грн.;

– покращити умови для  відпочинку в міському гідропарку за рахунок облаштування лавочок з навісами, будівництва  дороги з асфальтовим покриттям при в’їзді з вулиці  Паркової, встановлення додаткового освітлення, а також  належної    підготовки   пляжів до купального сезону;

– виділити кошти  на  проект згідно програми «Безпечне місто Здолбунів»,  яка передбачає встановлення камер відеоспостереження на вулицях міста для профілактики правопорушень;

– забезпечити оперативний  розгляд електронних петицій від громадськості, які надходять в міську раду;

– збільшити  надходження до міського бюджету від земельного податку;

– продовжити роботи по впровадженню енергоощадливого освітлення  на  вулицях міста;

– значно покращити ситуацію з укладенням угод на вивіз сміття, як підприємцями так і населенням, що привело до зменшення кількості стихійних сміттєзвалищ на території міста;

– визначити порядок розподілу  та виділити  127 земельних ділянок для учасників АТО  та родин загиблих;

– надати матеріальну допомогу спортсменам –  чемпіонам України. А також мешканцям міста на лікування і це далеко не повний  перелік робіт, що були виконані.

Шановні депутати!

Одним з важливих завдань в роботі міської ради я вбачаю роботу по виконанню наказів виборців, зверненнях депутатів та  депутатських запитах. З цією метою пропозиції, зауваження, які висловлюються депутатами на сесіях, на постійних комісіях апаратом міської ради узагальнюються, оформляються як протокольні доручення міського голови, надсилаються до виконання відповідальним особам і перебувають на постійному контролі міської ради, а депутатські запити направляються на розгляд сесії.

Так, саме з ініціативи депутатів міської ради та мешканців міста:

 • облаштовано вуличне освітлення по вул. Пушкіна;
 • відновлено рух маршрутного автобуса «Експрес»;
 • передбачено кошти для участі в спортивних змаганнях спортивним  футбольним клубам, міському  клубу «Богатир» та іншим громадським організаціям;
 • збільшено кількість  контейнерів для  сміття та інформаційних щитів;
 • оновлено спортивний майданчик в дворах будинків  34-36 по вул. Незалежності;
 • обмежено години роботи магазину «Інекс»;
 • направлено звернення до Президента, Верховної Ради та Кабінету Міністрів України щодо введення мораторію на підвищення тарифів на комунальні послуги  та щодо внесення змін до Конституції України.

Я дякую депутатам за  ініціативу. Багато пропозицій залишилось не вирішено, але вони будуть першочергово розглянуті в 2017 році.

Виконуючи Закон України «Про звернення громадян» міська рада та виконавчий комітет  значну увагу приділяє роботі зі зверненнями громадян. Адже звернення громадян – це постійний зв’язок між органами місцевого самоврядування та громадськістю міста, це фактор суспільно-політичної та економічної стабільності у місті, у державі.

На основі звернень громадян, які надходять на адресу Здолбунівської міської ради розроблені  місцеві Програми на відповідний рік та складено  план соціально-економічного розвитку міста.

За одинадцять  місяців 2016 року до Здолбунівської міської ради надійшло 1320  письмових звернень громадян.

На усному прийомі у мене  побувало більше як 300 громадян.  Проведено 15 виїзних прийомів за місцем роботи та місцем проживання (це у комунальних підприємствах міста, дошкільних навчальних закладах та створених ОСББ). Щомісяця   керівним складом апарату управління  міської ради проводяться  прямі телефонні лінії.

Загальна кількість звернень громадян, які надійшли на адресу міської ради  за одинадцять  місяців 2016 року становить 1550  звернення, що на 98 звернень більше до  відповідного періоду 2015 року.

Поряд з тим проводиться  прийом звернень щодо надання інформації відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації». Так, упродовж січня-листопада 2016 року на адресу міської ради надійшло та опрацьовано 40 інформаційні запити.

У зв’язку зі змінами  до Закону України «Про звернення громадян» щодо  забезпечення можливості громадянам звернутися до органів місцевого самоврядування через офіційний веб-сайт, у березні 2016 року розроблено положення щодо надходження петицій на сайт  Здолбунівської міської ради та місто приєдналося до Єдиної системи місцевих петицій. Петиція розглядається при наявності 100 підписів за 60 календарних днів. На даний час  на розгляді  виконавчого комітету  є п’ять  петиції, які були зібрані на сайті «Розумне місто». Порушені питання у петиціях  стосуються благоустрою міста,  зон відпочинку та безпеки руху.

З квітня місяця при виконавчому комітеті міської ради  працює орган реєстрації громадян на  прийомі вже побувало до 2000 громадян

Крім того до міської ради звернулося:

–  40 громадянин  на видачу  ордера на виконання земельних робіт;

– 50 громадян на  отримання акту обстеження матеріально-побутових умов;

– більше як 600 громадян за довідками про наявність земельних ділянок.

Через вищі органи влади  надійшло 21 звернення, це в основному звернення про покращення житлових умов, по дозволах на встановлення автономного опалення та ремонту житлового фонду.

За відповідний період 2016 року надійшло 75 колективних звернень   під якими  підписалися до 1000 громадян.   З них 45 звернень поставлені на контроль до виконання. У колективних зверненнях громадяни міста не залишаються байдужими до житлово-комунальної інфраструктури міста та його благоустрою, а це і ремонт доріг, ремонт будинків, встановлення смітників по місту, стурбовані  жителі міста і тим що заростає ставок у гідропарку, багато питань у наших громадян і до руху міського автобуса «Здолбунів-Експрес» .

Більша половина звернень, які надходять на адресу міської ради розглядаються на засіданнях виконавчого комітету, сесіях міської ради, депутатських комісіях  і по їх вирішенню приймаються відповідні рішення. Тому вирішуються позитивно.

По структурі надходжень  найбільше звернень надійшло по питаннях що стосуються  земельних питань  – 464  звернення,  на другому місці звернення  по питаннях  житлово-комунального господарства  – 402  звернень.     Збільшення звернень по земельних питаннях  відбулося за рахунок звернень від учасників АТО щодо виділення земельних ділянок для будівництва житла. За одинадцять місяців 2016 року надійшло 95 таких  звернення. Для вирішення вищевказаних звернень рішенням міської ради було  виділено 127 земельних ділянок та  визначено черговий    масив під забудову по  вулиці Новій.

Збільшення звернень щодо  житлового  господарства відбулося у зв’язку зі змінами  щодо управління багатоквартирних будинків, створення нових ОСББ та управлінських компаній.

Протягом року  звернулося  174 громадян, які потребують соціального захисту, з них 25 громадян щодо надання  матеріальної допомоги на поховання, 38 звернень від учасників  АТО та 5 від членів сімей загиблих учасників АТО на встановлення пам’ятників (по 10 тис грн.). Всього надано матеріальну допомогу на суму до 150 тис гривень. Дитячі дошкільні заклади  безоплатно відвідує 88 дитини , а 160 оплачує  50 відсотків (сума компенсації становить 31 тисяча гривень).

З метою компетентного вирішення питань порушених у зверненні   переважна більшість питань вивчається на місцях. У кожному конкретному випадку вишукуються шляхи вирішення життєво важливих проблем людей.

Протягом 2016 року мною проведено ряд зустрічей з населенням міста:

– з керівниками підприємств усіх форм власності щодо залучення до участі у благоустрої міста;

– з громадянами,  головами будинкових комітетів, з  керівниками ОСББ.  претендентами на керівників управлінських компаній щодо  управління багатоквартирних будинків міста;

– з громадянами міста щодо руху маршрутного автобуса «Здолбунів-Експрес»;

– зустріч з громадянами міста щодо руху великовантажних  автомобілів  підприємств ФГ «П’ятигірське» та ТзОВ «Євроінвестбуд» вулицями міста

Протягом    2016 року  відбулося два телемоста: Здолбунів-Рівне.

У міській раді  передбачено прийом громадян з особистих питань керівництвом у позаробочий час. (Це суботи з 9.00до 12.00) .

Звернення  наших громадян є однією із складових частин Плану роботи  міської ради та її виконавчого комітету.

Щомісяця проводяться засідання виконавчого комітету.

За 11 місяців біжучого року прийнято  270 рішень, розглянуто біля

650 звернень громадян, підприємств та  установ міста.

На розгляд засідань виконавчого комітету виносяться проблемні питання, які потребують оперативних рішень та задоволення звернень громадян.

Рішення готуються та приймаються згідно Закону України «Про доступ

до публічної інформації».

Щокварталу заслуховуються питання  про виконання  міського бюджету.

В кінці року затверджуються списки квартирного обліку, де станом

на 01.01.2016 перебуває 264 сім´ї.

Протягом біжучого року  розглянуто біля 150 питань, що стосуються виконання делегованих повноважень органів  виконавчої влади.

Двічі на рік на засіданні виконавчого комітету заслуховуються звіти про розгляд звернень громадян.

У лютому прийнято рішення «Про стан роботи  по соціальному захисту населення», а це покращення роботи з недієздатними  громадянами та дітьми-сиротами.

Протягом року міською радою надано матеріальної допомоги громадянам приблизно 145 тисяч гривень.

Двічі заслуховувалось питання щодо підготовки житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років, що дало  можливість, у першу чергу, вчасно розпочати опалювальний  сезон, провести ремонти та ревізію котелень, насосних агрегатів, будинків, заготовити  паливо-мастильні, посипні та протиожеледні матеріали.

Завдяки рішенню щодо залучення  у 2016 році підприємств, установ, організацій до участі в благоустрої міста було додатково проведено роботи по благоустрою на суму біля 50 тис.грн.

У лютому місяці заслухано звіт начальника комунального підприємства «Міське будинкоуправління» про роботу підприємства.

В зв´язку з виконанням Закону України «Про особливості здійснення права власності  у багатоквартирному будинку», змінюються форми  управління будинками.

Комунальне підприємство «Міське будинкоуправління» знаходиться в стадії реорганізації, так як право утримання та управління  будинками переходить до ОСББ та управлінських компаній.

На даний час в місті є 44 ОСББ, які обслуговують 67 будинків та 66 будинків, які обслуговують дві управлінські компанії.

На трьох засіданнях виконавчого комітету розглядалось питання «Про організацію роботи міського  автобусного маршруту «Здолбунів-Експрес».

З жовтня запроваджено курсування одного маршрутного автобуса «Здолбунів-Експрес» за маршрутом від вулиці Старомильської до магазину «Берізка». За кошти міського бюджету на даному маршруті передбачено пільговий проїзд для учнів, студентів та пенсіонерів.

Щомісяця на засіданні виконавчого комітету розглядаються питання  щодо захисту майнових та житлових умов дітей. У біжучому році їх було 29.

 Бюджетні відносини.

Весь бюджет міста – 30 688 448 грн., в т.ч.

 • 29 259 033 грн. – загальний фонд
 • 1429415 грн. – спеціальний фонд.

 Виконано: станом на 01.11.2016 рік  – 28 343 664 грн., 92,4% від річного плану.

Витрати:

– апарат управління –                2769402                        2068901

– дошкільна освіта –                   13441882                      10595185

– культура –                                       213525                         185535

– соціальний захист –                       190000                         144100

– інші –                                               750000                         575937

Витрати:

– благоустрій –                     7918015                        7200538

– капітальний ремонт

житлового фонду –            2970242                        2718378

Використання коштів бюджету розвитку.

Надходжень від продажу землі станом на 01.11.2016

 1. Ситун С.О. – 14352 грн.
 2. Коренга Ю.Я. – 6277 грн.
 3. Сірий Ю.В. – 47142 грн.
 4. Сірий Ю.В. – 44830 грн.
 5. Костюк В.А. – 3251 грн.
 6. Єфімов А.Г. – 1290 грн.
 7. Сабадишина І.М. – 15764 грн.
 8. Парфенюк Г.В. – 12317 грн.
 9. Скора В.Н. – 38717 грн.

         Використано:

 1. Благоустрій міста – 27 26 956 грн.
 2. Капітальний ремонт житлового фонду – 27 18 378 грн. грн.
 3. Дошкільна освіта – 261 560 грн.
 4. Будівництво та реконструкція – 17 17 605 грн.
 5. Поновлення статутних фондів комунальних

підприємств – 406 970 грн.

 1. Виготовлення містобудівної документації – 18 987 грн.
 2. Апарат  міської ради        – 53 108 грн.

Виконання робіт по благоустрою міста.

 На дані цілі ми виділили 7918  тис. гривень.

Що вдалося зробити і куди витрачені дані кошти?

Міською радою організовано виконання таких робіт:

В 2016 році для виконання робіт по  капітальному  та поточному

ремонту доріг міста витрачено 3 663 тис.грн

За ці кошти проведено:

– ямковий ремонт 37 вулиць,загальною площею 3000 кв.м., на суму

1 208 тис.грн;

–  капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці  Огієнка площею 1300 кв.м , протяжністю 235 м.п. на суму 462 тис. грн;

– завершено капітальний ремонт дорожнього покриття вулиці Д.Галицького ( від вулиці Щепкіна до вулиці Львівської) загальною площею 2300 кв.м , протяжністю 410 м.п., на суму 815 тис.грн;

– проведено капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Дружби та частині вулиці Я.Мудрого. Площею 2520 кв.м кв.м , протяжністю 532м.п. на суму 1 178 тис.грн.

Загальна протяжність реконструйованих в 2016 році доріг становить 1.2 км.

Станом на 1 листопада 2016 року в місті Здолбунів налічується 137 вулиць та провулки ( в т.ч. 6 вулиць нового мікрорайону для учасників (АТО), загальною протяжністю 73.38  км, з них 68 вулиць та провулків протяжністю 47.74 км заасфальтовані, а  69 вулиць та провулків,  протяжністю 25.64 км  необхідно заасфальтувати.

В 2016 році міська рада приділила  увагу і поточному ремонту  пішохідних доріжок. Проведено частковий ремонт доріжок по вулиці Незалежності, Шкільній, Котляревського, Грушевського, Фабричній, Пирогова, Старицького на суму 132 тис.грн.

З метою забезпечення безпеки руху на дорогах міста Здолбунів нанесено розмітку типу «пішохідний перехід»  на суму понад 80 тисячі грн.

В поточному році КП «Здолбунівське» придбано і встановлено   дорожні знаки на суму 32 тис.грн.

Також в 2016 році проведено відсипку вживаним асфальтом та щебенем частину вулиці Віли, 3 та провулків Зелений та Наливайка.

З метою покращення стану освітленості міських вулиць та впровадження енергозберігаючих технологій  в місті в 2016 році проведено:

 

– реконструкцію вуличного освітлення по вулицях Пирогова- Котляревського та частини вулиці Фестивальної. Протяжність нової лінії становить 1.6 км, вартість робіт 200 тис.грн.;

– реконструкцію вуличного освітлення по вулиці Цегельній – частині вулиці Шевченка-Садки-Наливайка. Протяжністю 1.73 км.п, вартість робіт 248.7 тис. грн.;

– реконструкцію вуличного освітлення по вулицях Миру-Західній- частині вул.2 Лютого. Протяжність мережі 988 м.п. Вартість робіт 79 тис.грн;

 • будівництво вуличного освітлення по вулицях

Віли, 7- Віли, 9. Протяжність лінії 945 м.п. На суму 73 тис.грн.

– капітальний ремонт вуличного освітлення по вул. Пушкіна, протяжністю 690 м.п.

Також протягом 2016 року КП «Здолбунівське» проведено поточний ремонт вуличного освітлення по вулицях Возницького, Словацького (від вулиці Щепкіна до вул. Возницького), вулиці Д.Галицького ( від вул. Щепкіна до вул. Возницького), І. Богуна, С. Петлюри, Калнишевського, частини вулиці Сонячної, Коперніка, провулку Старомильському. Відремонтовано освітлення на території ДНЗ “Ладоньки” та  ДНЗ “Дзвіночок”. Протягом року проведено заміну більше 200 ртутних ламп на енергозберігаючі та світлодіодні.  Виконання такого комплексу робіт дасть  міському бюджету зекономити  більше 93 тис.кВт годин/рік, в грошовому еквіваленті це більше 103 тис. грн. Що становить більше 38 %  від всієї суми виділеної на рік для оплати за електроенергію для освітлення вулиць міста.

         Зазначу, що в місті зі 137 вулиць та провулків повністю освітлено 84, частково освітлено 9, потребує освітлення 44 вулиць та провулків.             

         В 2016 році на дитячих майданчиках та прибудинкових територіях встановлено нове  ігрове обладнання в кількості 13 одиниць. На суму близько 50 тис.грн. Так  по вулиці Віли,1 з´явився новий ігровий майданчик з 4 одиницями обладнання, новими лавочками та огорожею.

Протягом поточного року встановлено додаткове ігрове обладнання  по вулиці 2 Лютого, 6, Старомильська, 25а, Л. Українки, 1а, Заводська, 2, Коперніка, 55. Проведено ремонт спортивного майданчика по вулиці Незалежності, 34-36. на суму 15 тис.грн.

За кошти міського бюджету в 2016 році проведено поточний  ремонт прибудинкових територій по вулицях  Шкільна, 27, 33а, 37, 39, Коперніка, 61, Фестивальна, 2, проспект Цементників, 12. Вартість виконаних робіт становить  173 тис. грн.

З метою вирішення проблеми відсутності каналізації по вулицях мікрорайону “Осада” з обласного природоохоронного фонду в 2016 році було залучено кошти в сумі 734 тис.грн.  На вищеназваний об´єкт з міського фронду  було виділено майже 400 тис.грн.  Станом на грудень 2016 року збудовано каналізаційну мережу по вулицях Стуса та частково Коперніка. В планах міської ради на 2017 рік заплановано продовження робіт по будівництву каналізації в цьому мікрорайоні.

Також за кошти міського природоохоронного фонду розпочато роботи по будівництву каналізації по вулиці Лермонтова та на частині вулиці Д. Яворницького. Для будівництва об´єкта  виділено суму близько 500 тис.грн.

З метою недопущення підтоплення частини вулиці Д. Яворницького в 2016 році були завершені роботи по будівництву зливової каналізації по вулиці Зеленій-Яворницького. Вартість робіт  становить 77 тис.грн.

Велику увагу в 2016 році міська рада приділила зонам відпочинку. Так в міському гідропарку було завершено будівництво дороги від вулиці Паркової, площею 744 кв.м, протяжністю 214 м.п., на суму 588 тис.грн.    Також в гідропарку були проведені роботи по будівництву огорожі на зливовій каналізації  на суму 37 тис.грн. та встановлено 4 навіси на суму  52 тис.грн. На пляжі по вулиці Заводській було встановлено нову роздягалку, на пляжі по вулиці Старомильській проведено ремонт обладнання  та ремонт огорожі мосту. Всі зони відпочинку міста були підготовлені до літнього купального сезону.  В цілому на підготовку та утримання міських пляжів міська рада витратила близько 63 тисяч грн.

Для  покращення ефективності роботи КП “Здолбунівське” міська рада виділила кошти на придбання автовишки, вартість якої становить 197 тис.грн. За кошти міської ради підприємство придбало нові комп´ютери,  зварювальний апарат та обладнання для машин, трактора.

Необхідно зауважити,  що 2016 році вищеназване підприємство взяло на обслуговування міське сміттєзвалище. У відповідності до рішень міської ради була виготовлена вся необхідна документація по землі та виготовлений новий паспорт сміттєзвалища. Для приведення території сміттєзвалища до вимог санітарного та екологічного законодавства, забезпечення якісного надання послуг та оплати відповідних податків, міська рада виділила кошти в сумі  390 тис.грн.

Одним з напрямків роботи вищеназваного комунального підприємства є обслуговування міських кладовищ. Для покращення вигляду найбільшого кладовища по вулиці Коперніка міською радою було виділено кошти в сумі 300 тис.грн. на капітальний ремонт огорожі. А на кладовищі по вулиці Віли,1 було проведено поточний ремонт каплички .

Для покращення естетичного стану міста в поточному році було влаштовано 70 квітників та посаджено більше 420 дерев на суму близько 45 тис. грн.,

З метою недопущення нещасних випадків, руйнування будівель та пам´ятників на кладовищах КП “Здолбунівське” зрізано більше 40 аварійних древ на суму більше  10 тис.грн. та проведено обрізку дерев по вулицях міста  на суму 6 тис.грн.

Для  належного проведення новорічно-різдвяних свят в місті традиційно до 25 грудня встановлюється міська новорічна ялинка. Встановлення, оздоблення та демонтаж якої обійдуться  місту в суму ___ тис.грн.

Для виконання робіт по благоустрою міста в 2016 році додатково було залучено коштів на суму близько 50 тис.грн.

Велику увагу в 2016 році міська рада приділила покращенню матеріальної бази міських дитячих навчальних закладів. Так в ДНЗ “Усмішка” було збудовано частину огорожі з воротами на суму 56.5 тис.грн.

Шановні депутати, присутні! Одним з основних напрямів нашої роботи є

капітальний ремонт житлового фонду.

Капітальний ремонт житлового фонду:

Передбачено кошти в сумі 2970,25 тис.грн.

Профінансовано 2718,4 тис.грн.

Виконані роботи на суму 1924,0 тис.грн.:

 • ремонт покрівель на суму 1048,5 тис.грн. (проспект Цементників 1, 2, 6, вул. Заводська 3);
 • ремонт балконів на суму 321,0 тис.грн. (вул. Шкільна, 34, Богдана Хмельницького, 29, Незалежності, 42);
 • ремонт електромереж на суму 140,5 тис.грн ( проспект Цементників, 4, вул. Степана Бандери, 6);
 • капітальний ремонт 4-х ліфтів на суму 104,0 тис.грн (вул. Шевченка, 202);
 • капремонт житлового будинку з підсиленням несучих конструкцій по вул. Фестивальній, 2 на суму 220,0 тис.грн;
 • капітальний ремонт фасаду по вул. Яворницького, 23 на суму 90,0 тис.грн.

Поточні ремонти житлового фонду:

 ремонт рулонних покрівель у 12 будинках на суму 18,5 тис.грн. ( вул. Коперника 55,57, вул. Шкільна, 31,33,  вул. 2Лютого 1,6,  вул. Л. Українки, 7а, 9, вул. Заводська, 2а,14,14а);

 • ремонт шиферних покрівель в 6 будинках на суму 11,8 тис.грн (вул. Незалежності, 25, 28,  вул. Молодіжна, 15, вул. Фестивальна, 1а, вул. Котляревського, 9, вул. С. Наливайка, 14);
 • ремонт 14 під’їздів у будинках на суму 25,2 тис.грн. (вул. Шкільна, 15, 17, 31, 33а,  вул. Г. Мазепи, 20, 24а, вул. Б. Хмельницького, 5, 29, вул. Л. Українки, 9, вул. І. Гончара, 44, вул. Драгоманова, 6а);
 • заміна 8 вхідних дверей в під’їздах на суму 32,0 тис. грн.;
 • виготовлено та встановлено 5 козирків над вхідними дверима на суму 8,0 тис.грн (вул. І. Мазепи, 8, Котляревського, 1).

Виділено коштів на проведення капітальних ремонтів  покрівель, фасадів житлових будинків ОСББ  в сумі 1033,37 тис.грн.

           В місті Здолбунів активно працюють над впровадженням  заходів з енергозбереження. Шляхом співфінансування з міського та районного  бюджетів було встановлено прилади  обліку   тепла в  ДНЗ  «Дзвіночок», прилади обліку та регулювання тепла в ДНЗ «Чебурашка», міському клубі по вул. Кармелюка. З міського бюджету витрачено 179,05 тис. грн., з обласного – 183,14 тис. грн.  Передбачені кошти в міському бюджеті в сумі 96 тис.грн (в т.ч. ПКД) на встановлення приладів регулювання тепла в ДНЗ «Усмішка», «Ладоньки», «Дзвіночок».

            В ДНЗ «Грайлик»  проведено  капітальний ремонт з утепленням частини фасаду. Зараз ведуться роботи по коригуванню проектно-кошторисної документації на  прибудову музичного залу в цьому закладі.

Шановні колеги!

         Я в своєму виступі не зміг глибоко проаналізувати всі ділянки нашої роботи. Мене доповнять виступаючі. Але саме  від того, як ви сприйняли дані рекомендації, даний аналіз, яка реакція буде на їх виконання, залежить дуже і дуже багато. І саме основне це змінити відношення людей до влади, все зробити, щоб влада була для людей. Саме від позиції кожного з нас, ініціативності, наполегливості, сумлінності, відповідальності залежать наші результати, хочеться щоб вони були вагомими.

         Ми всі добре знаємо і розуміємо, що проблем у місті ще дуже і дуже багато.

         Вирішення їх буде залежати перш за все від надходжень коштів в міський бюджет, від раціонального їх використання, від згуртування всіх зацікавлених до вирішення цих проблем, резерви в цьому напрямі дуже і дуже великі.

         Завершуючи свій виступ,  хочу подякувати депутатам, членам виконавчого комітету, працівникам апарату управління за порозуміння, підтримку в роботі, в цілому конструктивну і ділову співпрацю у розв’язанні питань соціально-економічного розвитку міста. Всі ми прийшли з однією метою зробити все, щоб відродити у людей почуття господаря свого дому, гордості за свою державу – Україну.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети