Звіт голови Здолбунівської РДА очима влади та інших ЗМІ

На думку ЗС ключовою подією кінця квітня, був звіт голови Здолбунівської РДА Віталія Шуля на черговій сесії районної ради, про що ми детально і розповіли у своїй попередній публікації. Також у огляді регіональної та місцевої преси ми написали про те, що у газеті “Нове життя” вийшов короткий, але правдивий, т.то написаний очевидцем, щоправда без підпису, звіт про сесію та обговорення звіту В.Шуля. А як же інші сайти, ЗМІ відреагували на цю подію у житті району?

Офіційний сайт Здолбунівської РДА:

Офіційний сайт Здолбунівської районної ради:

газета Здолбунівського регіонала С.Мельника “Дзеркало Здолбунівщини”:

Ось і все. Часто перелік всіх присутніх чиновників на колегії РДА займає місця більше, ніж звіт про річну роботу їх начальника.

Микола ОрловВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети