. Звіт депутата про рік роботи | Здолбунів City

Звіт депутата про рік роботи

Звітує Юрій Білецький

 

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (3 голос (а, ів), середній бал: 2,67 із 5)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Петро

  Як кажуть ” ЛИХО!”

 • Ганна

  Це якийсь жарт? Оці декілька фраз загальних слів про ніщо. А якщо ніщо помножити на 30 (чи скільки їх там є), то в результаті буде що? Оте саме, що ми бачимо на вулиці?

  • Natalia Kashkova

   Ні, не жарт, і в даному випадку виконуйте дію додавання, а то привикли все покладати на інших, краще скажіть що Ви зробили для міста

   • Ганна

    А Ви серйозно вважаєте, що ці чотири пунктики це робота депутата на цілий рік? А моя робота і обовязок як раз дивитися за тим, щоб депутати виконували свої обіцянки і робили щось толкове. Ось подав він звернення про те, щоби міська рада використовувала менше ПММ і що? Подіяло? На скільки? Мерівська машина стала їздити менше? Чи два трактори стали менше солярки використовувати? Яка економія ?

    • Natalia Kashkova

     Покажіть краще хоч якийсь результат своєї роботи, бо кожен може сісти і дивитись за тим, щоб хтось щось виконував. Простіше за все ходити і вказувати комусь на недоліки.

 • Andrey Kronz

  і ще публікація на zdolbunivcity

  • Ольга Ферар

   Ми як і обіцяли публікуємо всі депутатські звіти, що депутати надали. Для того, аби виборці могли оцінити роботу свого депутата.
   Та варто зазначити, що прозвітувало дуже мало депутатів. Тобто міської ради всього 3. Тому не можу сказати, що котрийсь з депутатів зробив більше чим Юрій Білецький, Дмитро Сирота та Микола Орлов.

 • Andrey Kronz

  можна публікуватися, а чи людям стало краще?

 • Віталій

  Ау, оркі ви чого на чоловіка напали? Він зараз перебуває в АТО і хоч щось старається робити для громади! Чи Ви думаєте, що звідти так легко узгодити якісь питання? Ви сидите в дома і кукурікаєте, що ця робота нічого не вартує! Так іди воюй, а він нехай в кабінеті сидить.Вата не тільки в расеї є, бачу це поняття інтернаціональне!

 
 

Активні відвідувачі

 
 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама