. Звільнений голова РДА на Рівненщині | Здолбунів City

Звільнений голова РДА на Рівненщині

розпорядження РДАПісля заміни декількох голів обласних адміністрацій дійшла черга і до районів. Першими звільнені голови Ямпільської РДА на Сумщині та Березнівської РДА на Рівненщині. Про це відповідні розпорядження підписав Президент України.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
  • Леонід Власюк

    Щодо Д.Єрмаченка, то тут Президент виконав вимогу пункту 8 статті 9 Закону України “Про місцеві державні адміністрації” (висловлення недовіри двома третинами від складу відповідної ради)

  • петро

    Ну а коли вже дадуть відпочинок “відданим працівникам” ручнячку Саші Бухалу і його беззмінній Пупсу Валюші Бондарчук???Щавінський хай працює, порядний мужик!!!! Коли ж це свято?( шкода що утримується тепле місце нач. від. освіти, для пупса)Але і звідти попруть, ручаюсь!!!

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама