Звільнено голів райдержадміністрацій

Президент України Віктор Янукович звільнив трьох голів РДА на Рівненщині. Відповідні розпорядження розміщені на сайті адміністрації Президента. Відтак, розпорядженням №224/2012-рп звільнено Бориса Дицяка з посади голови Корецької районної державної адміністрації Рівненської області.

Іншим розпорядженням  №225/2012-рп Олега Бернацького звільнено з посади голови Радивилівської районної державної адміністрації Рівненської області. Та розпорядженням №226/2012-рп позбувся посади Іван Власик – голова Рокитнівської районної державної адміністрації Рівненської області.

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети