Звернення Здолбунівської сотні самооборони до жителів району

У групі Здолбунівської сотні самооборони у ВК один з її координаторів Сергій Кондрачук розмістив інформацію про те, що активісти сотні звертаються до мешканців району з проханням допомогти створити “карту точок” – базу адрес, за якими можна придбати алкоголь чи наркотики. Наведемо текст звернення повністю:

Шановні жителі Здолбунівщини!

Здолбунівська сотня самооборони просить вашої допомоги у вирішенні нашої спільної проблеми, яка впродовж десятиліть є вкрай актуальною не лише для нашого краю, а й для всієї країни. Через цю проблему вмирають люди, розпадаються сім’ї, пропадають висококласні спеціалісти. Мова йде про алкоголізм та наркоманію і місця, які сприяють поширенню цих бід – наркопритони та точки продажу самогону (розведеного спирту, часто технічного).

На жаль, правоохоронні органи вирішити проблему незаконного продажу оковитої та наркотиків не в змозі. А тому їм потрібна наша з вами допомога, в основі якої небайдужість та громадська свідомість.

Здолбунівська сотня самооборони просить Вас, шановні Здолбунівчани, долучитися до створення так званої “карти точок Здолбунівського району”, на якій буде нанесено всі місця та адреси, за якими можна придбати алкоголь та наркотичні речовини. Просимо вас повідомляти про місця продажу “отрут” будь-яким зручним вам методом:

– зателефонувати на телефон “гарячої лінії”:  068 753 88 30;
– надіслати повідомлення нашому активісту у Фейсбук;
– надіслати повідомлення нашому активісту через Вконтакте;
– надіслати повідомлення на електронну пошту: kirilyuk.tatyana81@mail.ru

Інформація для “карти точок” збиратиметься до 1 квітня 2014 року. Одразу після повідомлення про місце продажу алкоголю чи наркотиків наші активісти перевірятимуть вказану інформацію. 1 квітня ц. р. “карта точок” буде передана правоохоронним органам, з проханням до Великодня (20 квітня ц.р.) “закрити” місця продажу отрут.

Якщо ж міліція не впорається із покладеними на неї обов’язками, ми ставитимемо питання про її профпридатність, доцільність перебування на посадах тих чи інших працівників міліції та залишаємо за собою право самостійно вживати (як завжди, у межах закону!) відповідних заходів.

Приєднуйтесь до створення “карти точок”!

Звернення затверджено рішенням
ради командирів 10.03.2014 р.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети