. Звернення СБУ до жителів Здолбунівщини | Здолбунів City

Звернення СБУ до жителів Здолбунівщини

СБУУправління СБ України в Рівненській області звертається до мешканців регіону з проханням бути пильними та терміново повідомляти за телефонами (0362) 22-43-43 (чергова служба УСБУ в Рівненській області, м. Рівне, вул. Відінська, 4) інформацію щодо загроз національній державності, територіальній цілісності, терористичної та диверсійної діяльності, а також інші важливі дані.

При цьому, особливу увагу слід звертати на:

– перебування на території населеного пункту осіб, які погано орієнтуються на місцевості, не правильно вживають географічні назви, виявляють інтерес до особливо важливих об’єктів промисловості, об’єктів життєзабезпечення регіону, транспортної інфраструктури, енергетики та з масовим перебуванням людей, а також військових частин;

– встановлення осіб, які поширюють матеріали сепаратистського змісту, вчиняють заклики до здійснення терористичних актів, пропагують або фінансують тероризм, здійснюють заходи по зриву мобілізації та підриву обороноздатності нашої країни, проводять антиукраїнську агітацію та діяльність;

– встановлення осіб, які вербують жителів регіону для участі в бойових діях на Сході України на боці терористичних організацій т. зв. «ДНР» та «ЛНР»;

– встановлення осіб, які мають у незаконному володіння зброю, вибухівку та інші засоби ураження, займаються незаконною торгівлею чи контрабандою вказаних засобів.

Також, Служба безпеки України просить громадян повідомляти наявну у них інформацію щодо діяльності, місць дислокації, озброєнні та намірах терористичних організацій «Донецька народна республіка» та «Луганська народна республіка». В тому числі щодо осіб які брали чи беруть участь у їх діяльності.

Крім цього, якщо у вас є інформація щодо нечесності та зловживань своїм службовим становищем певних посадових осіб, фактів хабарництва в контролюючих органах, навчальних та медичних закладах, щодо злочинів, пов’язаних із земельними відносинами, нецільовим використанням бюджетних коштів, також повідомляйте за номером «телефону довіри» Управління СБ України в Рівненській області – (0362) 22-43-43.

Звернення громадян приймаються цілодобово.

Анонімність та конфіденційність гарантуємо.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 

Активні відвідувачі

 

 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама