Звернення громадян до Здолбунівської податкової та ситуація з їх розглядом

Cтан роботи зі зверненнями громадян в Здолбунівській ОДПІ за І півріччя 2013 року

priyom gromadanСтаном на 17.05.2013 року від громадян Здолбунівського району  всього надійшло 23 звернення, що на 7 звернень більше, ніж в аналогічному періоді минулого 2012 року, в тому числі 10 письмових та 13 усних звернень.

З початку 2013 року до Здолбунівської ОДПІ надійшло 10 письмових звернень громадян. По 8-ми письмових зверненнях із 10, серед яких: 3 звернення щодо відмови від реєстраційного номера облікової картки фізичних осіб, 2 звернення щодо податку на доходи фізичних осіб, по 1 зверненню щодо визначення економічної діяльності фізичної особи – підприємця за КВЕД та щодо порядку застосування штрафних санкцій, надано вичерпні письмові роз’яснення згідно чинного податкового законодавства. По одному запиту – відмовлено у задоволенні, оскільки це запит щодо надання інформації про іншу особу. Запитувачу надано пропозицію отримати дану інформацію безпосередньо у її власника. Одне звернення залишено без розгляду за рішенням керівника, як таке, що не містить даних про місце проживання автора та подано в інтересах іншої особи без оформленого у встановленому законом порядку доручення, що є порушенням абзацу 2 статті 5 «Вимоги до звернення» Закону України «Про звернення громадян» від 02.10.1996 року № 393/ 96-ВР.

     Для дієвого вирішення громадянами назрілих запитань в Здолбунівській ОДПІ функціонує Приймальня громадян, в якій згідно затвердженого графіку здійснюється прийом громадян.

    Упродовж І півріччя 2013 року керівним складом інспекції здійснено 6 виїзних прийомів громадян в сільських та селищній радах району, а також 7 прийомів через приймальню громадян.

       Переважна більшість звернень громадян, що надійшли під час особистого прийому, стосувалися подання податкової звітності (5 звернень), по 2 звернення – щодо оподаткування доходів підприємницької діяльності та контрольно-перевірочної роботи, по 1 зверненню – щодо податку на доходи фізичних осіб, надання пільг щодо сплати податків та порядку надання податкової соціальної пільги, а також щодо запровадження податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Колективних звернень від громадян за звітній період не надходило.

      Усі питання громадян, порушені на особистих прийомах вирішено в межах чинного законодавства .

       Крім того, в І півріччі поточного року до головного офісу Здолбунівської ОДПІ надійшло 2 запити про отримання публічної інформації, на які було надано письмові відповіді з дотриманням вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації», а саме впродовж 5 робочих днів.

        З початку року до антикорупційного проекту «Пульс податкової» звернення громадян на неправомірні дії працівників Здолбунівської ОДПІ не надходили.

 

    Нагадуємо, що записатись на прийом до посадових осіб Здолбунівської ОДПІ можна, зателефонувавши за номером: (036) 52 2-50-10, або звернувшись безпосередньо в податкову інспекцію за адресою: вул. Приходька, 1-а, м. Здолбунів, кімната 3 (І поверх).

 

Людмила Нечипорук

Здолбунівська ОДПІВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети