Звернення до ВРУ розглядали довше ніж решту питань сесії районної ради

Питань на сьогоднішньому засіданні пленарному Здолбунівської районної ради було не багато. Депутати підтримали виділення 2 млн.грн для районної медицини. Як тут не згадати довгограючу платівку про відділення у Мізочі, навіть без якого утворилася величезна дірка у бюджеті медицини, а що було би ще якби було воно і залізнична лікарня. Ще б стільки прийшлось би виділяти на потреби, які недофінансувала держава чи більше?

Вирішили депутати винести на розгляд і звернення до голови ВРУ щодо повернення ПДВ від експорту олійних культур. Не дивно, що не всі у залі не зрозуміли у чому суть цього звернення. Причинами цього є:

А)відсутність у залі ініціаторів звернення

Б)поява звернення у останній час перед сесією

В)відсутність пояснення у самій сесійній залі щодо суті звернення

Виглядало не дуже професійно. На кшалт, не знаємо за що але давайте будемо ставити на голосування. У залі лунали поодинокі пояснення. Наприклад, депутат обласної ради В.Сухляк запитав, чи є в районі експортери олійних культур. Немає? Тоді кого будемо підтримувати, латифундистів-великих експортерів сировини?

Парирували на це хто вголос хто  тихіше, представники РДА, мовляв якщо експортерам 20% не будуть повертати, то вони ці -20% віднесуть на зниження ціни закупівлі у тих, хто вирощує ріпак і сою в районі і продає цим експортерам.

Думка про доцільність взагалі вирощування цих культур, які виснажують землю звучала теж, як і репліки про необхідність закріплення положень про сівозміни у с.г.

Однак далі словесних обмінів справа не пішла, не підтримали депутати і думку голови РДА про довивчення і перенесення розгляду на два тижні. Поставили на голосування і проголосували. 20-ЗА, 4-утримались. Конкретно-фракція Самопомочі і депутат Колінько, який попри належність до фракції Батьківщини часто займає реалістичну і прагматичну позицію, а не політично доцільну. Чому утримались-тому що не зрозуміло за що голосували, приблизно таке пояснення було у депутатів.

І не перебільшуючи ваги звернення депутатів районної ради до голови ВРУ, все ж таки головним в цій ситуації було саме процедура підготовки, розгляду і ухвалення рішення.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети