Зустрілись на Майдані – одружились на Здолбунівщині

майданівське весілля у здовбиці (1)Революція Гідності змінила всіх нас, змусивши інакше сприймати  життя, цінувати кожну його хвилину та намагатися бути кращими хоч у чомусь. Але для когось ті буремні дні стали відправною точкою ще й до неймовірних особистих змін. Бо тієї зими на Майдані зароджувалася не лише оновлена держава, а й щирі, найкращі у світі почуття.

… Все було зовсім так, як у фільмах про війну: вони зустрілися на барикадах. Їм було про що говорити, вони одразу зрозуміли один одного, бо й мета була тоді єдиною. А згодом – він у найгарячіші хвилини на передовій, а вона – усюди… Разом з колежанками готували їжу для стомлених хлопців, формували все нові й нові групи тих, хто вирушав на підтримку Майдану, стояли пліч-о-пліч, коли «Беркут» стискав кільце навколо майданівців у моторошну ніч на 11-те грудня…майданівське весілля у здовбиці (3) майданівське весілля у здовбиці (2)
На щастя, вони обоє повернулися звідти неушкодженими. З болем за тих, хто тепер чатує на небесах, та з великим коханням. А 9 червня рідні, давні друзі та ті, що стали близькими однодумцями у буремному Києві, кричали «гірко» Тетяні Кирилюк та Юрію Рожку – патріотам-самооборонівцям, новій українській родині, яка народилася на Майдані. Нехай їх щастя та розквіт поєднається з поступом та розбудовою України, у якій житимуть маленькі патріоти! Бо у цій родині ген патріотизму обов’язково передаватиметься у спадок :))

Побратими із Здолбунівської сотні самооборони з найкращими вітаннями!!!

Живе легенда давня на Землі:
Що люди так колись кохали,
Що їм позаздрили Боги –
Закоханих на дві частинки роз’єднали.
І з того часу кожен з нас
Свою шукає половинку.
Без неї нудиться, сумує повсякчас,
Неначе загубив душі частинку.
А вам всміхнулись небеса
І сталося величне диво.
Бувають ще на світі чудеса,
Що двоє поєднаються щасливо.
Серед борні і крові, горя й сліз
Ви своє щастя відшукали.
Майдан дарунок вам підніс,
Ви один одного впізнали.
Коли точилась боротьба,
І піднялась з колін країна,
На світ з’явилось почуття,
Яке окрилює людину.
Хай це безмежне почуття
Вас, мої друзі, не покине,
Достойно разом проживіть життя,
Бо вас у пару поєднала Україна.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети