Зустріч з генералом поліції

Як депутат міської ради прийшов на зустріч із генералом поліції, керівником обласної структури Присяжнюком В.П.

На зустрічі озвучив п’ять питань:

  1. Подякував за співпрацю в боротьбі за чистоту міста. Все таки 19 фактів протоколів за порушення правил благоустрою проти двох в обласному центрі це все –таки показник.
  2. Висловив сподівання, що система відеоспостереження, на яку депутати міської ради запланували виділити близько півмільйона коштів, значно сприятиме запобіганню та розкриттю правопорушень та злочинів. Сам особисто тривалий час лобіював встановлення цієї системи в місті. На цю тему генерал поділився своїм багатим зарубіжним досвідом. Зокрема розповів про подібні системи на Кріті та в Ізраїлі. Сумніваюсь, що кваліфікація наших районних поліцейських дозволить визначити за манерою поведінки на відео потенційного злочинця, але те що керівник поліції на цьому знається-то добре.
  3. Відсутність автопатрулів на дорогах призводить до повного ігнорування елементарних людських, не кажучи вже про дорожнього руху правила. Мова йде про паркування на тротуарах і розвантаження товарів на перехрестях. На це Валерій Павлович нічого не відповів, лише підтвердив низьку культуру наших водіїв.
  4. Запитав, чому в місті нікого не зацікавила ситуація із невідомим інвестором, якого не знають ні в міській раді ні в адміністрації, але той збирається спалювати небезпечні відходи на території міста. Може це цікаво поліції-піти і з’ясувати де ж той інвестор, чим він збирається зайнятися і чому подав в газету недостовірну інформацію. Генерал порадив писати заяву, щоб внесли в реєстр. Хм, т.то копам виїхати просто так не виходить щоб розібратися, ну що ж нехай міська рада чи адміністрація пишуть заяви, їх же без них одружили в тій публікації. А ні той ні, будемо фенолами чи диоскинами з випарами ртуті дихати, мо швидше дУрні повивітрюємось з цієї місцини.
  5. Висловив припущення, що є не лише непрофесіоналізмом, а й висловленням неповаги зі сторони старшого офіцера поліції, який не може скласти протокола про порушення правил продажу акцизних товарів в сільському кіоску, який фіксує керівництво адміністрації, виконуючи тим самим роботу поліції і податкової. Якщо по цьому протоколу, суд не може встановити місце знаходження потенційного правопорушника. А може справа в тому що це за фігура того потенційного правопорушника і чи не так він давно свої погони повісив у шафу? Генерал порадив тісніше обговорити цю ситуацію з начальником місцевої поліції. Обговоримо:)

Резюме. Добродушна розмова. Генерал нічого не записував, нічого не обіцяв. Відмітив що в моїй особі йому приємно бачити людину, яка заходячи до генерала поліції посміхається, а не насуплена як більшість. Ха, мені теж приємно бачити усміхненого поліцейського, сподіваюсь з хорошою пам’яттю, який відреагує на підняті мною питання!

Микола Орлов, депутат Здолбунівської міської ради

Решта моїх питань до поліції була висловлена у цьому матеріалі. Готовий побачити і головне сприяти змінам у всіх зазначених питаннях.

П.С Поки чекав генерала уважно роздивися дошку повідомлень, цікаві відомі персонажі там є.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети