Зустріч народного депутата у КП “Здолбунівкомуненергія”

Державі потрібен справедливий Житловий кодекс. Про це заявив народний депутат України від 154-го виборчого округу Валентин Королюк під час зустрічі з колективом комунального підприємства «Здолбунівкомуненергія», яка відбулась 27 лютого. За словами депутата, часті нарікання на якість надання комунальних послуг – це значною мірою наслідок недосконалого законодавства у цій сфері. Зазвичай, причиною проблем визначають тотальне недофінансування галузі. Міжнародний валютний фонд вимагає від України підняти тарифи до економічно обґрунтованих. На думку Валентина Королюка, прийняття Житлового кодексу повинно стати передумовою вирішення вказаних проблем.

«Відповідальність повинна бути паритетною: і комунальних підприємств, і споживачів, і держави, – зазначив на зустрічі Валентин Королюк. – З одного боку – підприємства повинні надавати якісні послуги, з іншого – повинна бути передбачена відповідальність споживачів за належну оплату комунальних послуг. Але – наголошую – це стосується платоспроможних споживачів. Для всіх, хто не має змоги оплачувати встановлені тарифи, держава повинна знайти простий, зрозумілий і бюрократично необтяжливий спосіб оформити субсидію». Проблема житлово-комунальної галузі потребує комплексного законодавчого врегулювання, вважає Валентин Королюк. Але, за словами депутата, Житловий кодекс повинен створюватися в інтересах простих громадян, а не шулерів, які хочуть не вирішити комунальні проблеми, а на них нажитися.

Як відомо, у вересні минулого року парламент шостого скликання відхилив проект Житлового кодексу, запропонований групою депутатів на чолі з нинішнім головою Верховної Ради Володимиром Рибаком, оскільки висновок Головного юридичного управління був вкрай негативним. Так, вказаний законопроект передбачав спрощення процедури виселення з квартир боржників фінустанов, запровадження так званих «виконавців послуг з управління житлом», які насправді ніяким обслуговуванням не займатимуться, тощо.

Прес-служба Народного депутата Валентина КоролюкаВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети