Зустріч із керівником обласного ДАІ у Здолбунові

Як ми анонсували вчора, у Здолбунівському РВ УМВС відбулася зустріч з одним із керівників, нині в.о начальника обласного ДАІ І.Жуковським. Усі бажаючі могли підійти та задати свої запитання. Нашій редакції стало цікаво, чи справді ці зустрічі відбуваються, чи приходять на них люди та й самим хотілось задати питання, які висвітлювались у нас на порталі та задавалися читачами.priixav gukovskiy

Все за порядком. Зустріч таки була, правда не з полковником Семенюком, а з підполковником Жуковським. У призначений час, як і планувалось. Наші питання уважно вивчили й надали відповіді.

pered pochatkom zustrichi

На якій підставі регулярно чергують працівники ДАІ на автодорозі Рівне-Острог біля підприємства «Автоленд» і чому на причину зупинки повідомляють: “Відпрацювання”. Що це за регулярні відпрацювання, і чим вони обумовлені?

Працівники ДАІ чергують на тій ділянці дороги лише планово, оскільки всі місця чергувань затверджуються начальником Здолбунівського РВ УМВС. І більшість об’єктів, де патрулюють працівники ДАІ, є найнебезпечнішими частинами доріг, де трапляється найбільше дорожньо-транспортних пригод, а також водії найчастіше порушують ПДР.

Чому ДАІ не реагує на водіїв, які заїжджають транспортними засобами в зону відпочинку під знак між бетонними плитами у міському здолбунівському гідропарку?

Оскільки це питання місцевого рівня, відповідь на нього нам надав начальник Здолбунівської ДАІ:
– Нещодавно я робив зауваження для водіїв за в’їзд на територію гідропарку, але знак повішений неправильно, будь-який водій може об’їхати його, а потім сказати, що не бачив – і він буде правий. На мою думку, було б правильніше повісити знак на в’їзді, але це можна зробити лише з дозволу міської ради, такі рішення приймає сесія міської ради. Я думаю, це питання ми вирішимо якомога швидше.

Скільки приписів подано на відновлення дорожнього покриття вулиць Здолбунова, які особи притягнуті до відповідальності, чому не знайдена особа, яка пошкодила дорожнє полотно на відрізку с. Здовбиця-с.Глинськ тяжкою гусеничною технікою?

За останні 6 місяців було складено 20 адміністративних протоколів на посадових осіб: працівників автодору та комунальних служб, крім цього було направлено 64 вимоги-подання.
Довжина дорожнього полотна Здолбунівського району становить 416 км, 15 доріг – це дороги місцевого значення, які становлять 248 км, одна територіальна, одна державного значення (Городище – Рівне – Староконстянтинів) – протяжністю 22,3 км.

Чи обов’язково потрібно проводити заміну посвідчення водія старого зразка для пенсіонерів?

Так, посвідчення водія старого зразка з атрибутикою СРСР потрібно замінювати обов’язково. Термін обміну до 1 січня 2014 року.
Вартість бланку посвідчення водія складає 198 грн, а також послуги банку.
Документи, які потрібні для обміну:
– посвідчення водія старого зразка;
– екзаменаційна картка, якщо є;
– паспорт громадянина України
– медична довідка
– 2 фотографії розміром 3х4

Як мені відомо, з 16 років можна керувати автомобілем, але з наступними вимогами:
мати при собі паспорт, медичну довідку, на автомобілі має бути розміщений знак “У” та з інструктором ( інструктор – водій, який має стаж водіння більше 3 років)

Так, про це говорить 24 розділ Правил дорожнього руху.

Чи правда те, що автомобілі, яким більше 15 років, будуть іти на утилізацію або власники будуть сплачувати великі податки?

На сьогоднішній день такого підзаконного акту немає.

жуковськийСпілкувався Ігор Яремович, фото автора

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети