Зустріч із Героями

зустріч у Новомильську (2)Важко було стримати емоції, коли до зали Новомильської ЗОШ І- ІІ ст..  увійшли бійці АТО: Петро Олегович Солтис, Олексій Георгійович Козачок, Андрій Ігорович Петриченко, Олександр Віталійович Бабич.

Велика родина учнів і вчителів готувалась і дуже чекала цієї зустрічі,  бо ніколи Новомильська школа не стояла осторонь від допомоги українській армії.

Зворушливою була програма, присвячена всім захисникам України. Під час хвилини мовчання не стримували сліз ні ведучі, ні глядачі. З дитячих вуст звучали душевні вірші і пісні, вдало підібрані відеоролики нагадали про події, що передували початку війни та розповіли про солдатські будні.

 Діти свідомо намагались не розпитувати гостей про пережите, а більше цікавились сучасним озброєнням армії, звичайним побутом солдатів,  а ще – тим, чим зараз учні можуть допомогти своїм захисникам.

Зі словами подяки звернувся до гостей настоятель місцевого Свято- Преображенського храму отець Микола, а Недільна школа, яка є співорганізатором заходу, подарувала воїнам патріотичні браслети-обереги.зустріч у Новомильську (1)

Наприкінці учні прочитали воїнам «Лист вдячності», подарували власноруч виготовлені сувеніри, а  ще попросили передати бойовим побратимам  листи і малюнки.

Розчулені, прощалися Герої з нашими  учнями.   Ці хлопці так люблять життя, і вони знають його справжню ціну. Бо саме заради життя українські патріоти готові на смерть.

 Хай Бог боронить Вас, наші захисники!  Ми віримо, що дуже скоро Ви всі повернетесь додому. Ми чекаємо Вас і молимось за Вас!зустріч у Новомильську (6)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети