Зупинимо туберкульоз: просвітницький захід в Мізоцькій бібліотеці

В наш час надзвичайно гостро постало питання про зростання кількості хворих на туберкульоз не тільки на Україні, а і в усьому світі. Щороку в Україні реєструється майже 32000 нових хворих. Ця підступна хвороба дуже важко лікується та часто призводить до смерті при невчасному звертанні до лікаря, чи при неправильному лікуванні. Отож кожна людина повинна знати, як уберегтися від цієї хвороби, а в разі захворювання – що робити і як правильно лікуватися.
Зупинимо туберкульоз: просвітницький захід в Мізоцькій бібліотеці

23 березня в Мізоцькій міській бібліотеці відбувся просвітницький захід «Зупинимо туберкульоз», на якому були присутні і молодь і дорослі, і діти.
Розповідала про причини виникнення хвороби, симптоми та лікування, представник відділу у справах молоді та спорту РДА, керівник клубу за місцем проживання «Зоресвіт», Ольга Григорівна Терещенко.
Присутні з цікавістю слухали про те, як уберегтися від цієї страшної хвороби, при яких симптомах необхідно негайно звертатися до лікарів, а також переглянули відеоматеріали про стан боротьби із туберкульозом на Україні. Так, як на заході були присутні діти – то спеціально для них демонструвався мультфільм про підступну паличку Коха, та всесвітню програму DOS, спрямовану на подолання епідемії туберкульозу в світі.

Крім того присутні ознайомилися із виставкою малюнків та книг «Ваше майбутнє у ваших руках», створену працівниками Мізоцької міської бібліотеки, де були розміщені книги про оздоровчу фізкультуру, корисне харчування, народну медицину та книги і малюнки, які розповідають про вплив шкідливих звичок на організм людини.
Захід пройшов цікаво, слухачі збагатилися новою корисною інформацією.

Пальчевська О. В.
Завідуюча Мізоцькою міською бібліотекою
Зупинимо туберкульоз: просвітницький захід в Мізоцькій бібліотеці

Зупинимо туберкульоз: просвітницький захід в Мізоцькій бібліотеціВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети