Зупини сімейне насильство – звернись в поліцію!!!

На даний час по всій території України проводиться акція «16 днів проти насильства». Метою акції є привернення уваги громадськості до  актуальних питань для українського суспільства проблем щодо подолання насильства в сім’ї, підвищення рівня обізнаності населення із зазначених проблем, формування свідомості всіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства.

Часто-густо з’ясування сімейно-побутових проблем виходить за рамки правомірності. Однак, жертва не хоче аби цей випадок вийшов «на люди», не надаючи розголосу. Тому така безкарність є найголовнішим чинником, що породжує системність домашнього насильства. Будьте певні, що усі наступні події будуть розвиватись з наростаючою жорстокістю.

 – Зупиніть сімейне насильство – зверніться до поліції. Жодне ваше повідомлення не сприйматься легковажно, не залишиться поза увагою. Якщо вас скривдили, ви заслуговуєте на підтримку та допомогу, а сімейний дебошир, що вийшов за межі правомірної поведінки – на покарання – зазначає начальник Здолбунівського відділення поліції Сергій Криса.

 

Ярослава Ногачевська, Здолбунівське відділення поліціїВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети