. Зупини сімейне насильство – звернись в поліцію!!! | Здолбунів City

Зупини сімейне насильство – звернись в поліцію!!!

На даний час по всій території України проводиться акція «16 днів проти насильства». Метою акції є привернення уваги громадськості до  актуальних питань для українського суспільства проблем щодо подолання насильства в сім’ї, підвищення рівня обізнаності населення із зазначених проблем, формування свідомості всіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства.

Часто-густо з’ясування сімейно-побутових проблем виходить за рамки правомірності. Однак, жертва не хоче аби цей випадок вийшов «на люди», не надаючи розголосу. Тому така безкарність є найголовнішим чинником, що породжує системність домашнього насильства. Будьте певні, що усі наступні події будуть розвиватись з наростаючою жорстокістю.

 – Зупиніть сімейне насильство – зверніться до поліції. Жодне ваше повідомлення не сприйматься легковажно, не залишиться поза увагою. Якщо вас скривдили, ви заслуговуєте на підтримку та допомогу, а сімейний дебошир, що вийшов за межі правомірної поведінки – на покарання – зазначає начальник Здолбунівського відділення поліції Сергій Криса.

 

Ярослава Ногачевська, Здолбунівське відділення поліції

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
  • Здолбунівсіті

    Чудова ініціатива! Пропонуємо наступний раз, щоб разом на прийомі з начальником міліції-поліції був і голова суду та судді, які виносять усні попередження чи 30 годин громадських робіт насильникамhttp://zdolbunivcity.net/humannyj-zdolbunivskyj-sud/, а також жіночки, які сьогодні заявили, а завтра передумали.

  • Disqus

    Це важка та глибока проблема яка тліє дуже довго але дійсно у поліції інструментів дуже мало впливу на домашніх дебоширів. Однак якщо законодавство буде розроблене і домашніх гвалтівників, наркоманів та алкашів будуть кидати за грати а жінок, дітей та матерів постраждалих держава братиме під захист тоді буде сенс. Потрібні установи куди можуть втікати та просити захисту чи тимчасового утримання постраждалі від дебоширів а також система наказань та профілактики дієва а не як зараз, привели в участок, пожурили та відпустили а воно прийшло додому та добило.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама