Зупинка громадського траспорту, як відображення міської політики у Здолбунові

З моменту публікації про зупинки минув майже рік, більше року минуло з часу пропозиції депутата Миколи Орлова, щоб усі зупинки мали свою назву, облаштовані  та з них можна було перейти на іншу сторону вулиці по переходу, а не на свій страх і ризик, хоча хто сказав, що по переходу у Здолбунові безпечніше?

Попри неодноразові запевнення міського голови, що все робиться планово і комплексно у Здолбунові, це не більше ніж вітер над гідропарком. Одні зупинки просто ремонтують, інші зупинки замовили у одного підприємця за одну ціну, під тиском публікацій на ЗС і критики від громади (будьмо чесними невеличкої її але дуже активної частини), замовили у іншого підприємця по меншій ціні. Т.то всі різні, без концепції їх вигляду, встановлення, не говорячи про державні вимоги і стандарти, які як не помічали так і не помічають, що впливає не тільки на естетику, а й на безпеку здолбунівчан. Хоча самі здолбунівчани ще ті дотримувачі правил, які бережуть їх же життя. Чого варті лише регулярні забіги через дорогу в 50 метрах від дорогущого світлофора біля ЗОШ6.

Вигляд зупинок, варіант 1: http://zdolbunivcity.net/svyatkova-avtobusna-zupynka/

Вигляд зупинок, варіант 2: http://zdolbunivcity.net/nova-avtobusna-zupynka-vstanovlena-u-zdolbunovi/

Згідно рішення міської ради і виконкому автобусні зупинки отримали назви, а КП мало їх нанести на зупинки разом із розкладом руху і іншими обов’язковими знаками для зупинки громадського транспорту. До 01 вересня цього року. Цитуємо:

               2.2.9 До 01.09.2018 встановити на автобусних зупинках інформаційні таблички з назвами зупинок, розкладом руху маршрутних таксі та відповідні дорожні знаки;

               2.2.10  До  01.09.2018  провести обстеження та при необхідності забезпечити освітлення всіх автобусних  зупинок;

Рішення міської ради: http://zdolbunivcity.net/miska-rada-pryjnyala-rozlohe-rishennya-schodo-dorozhnoho-hospodarstva-v-misti/

Рішення виконкому: http://zdolbunivcity.net/vykonkom-prydumav-nazvy-dlya-avtobusnyh-zupynok/

Що маємо станом на 8 вересня 2018 року?

Назви зупинок виготовлені і прикріплені. Крапка. Ні табличок з розкладом ні знаків зупинки громадського транспорту, детальніше можна дізнатися тут: Про затвердження Правил розміщення та обладнання зупинок міського електро- та автомобільного транспорту  http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0160-95.

Як це мало би виглядати?

Ось так, наприклад.

Безліч прикладів з-за кордону тут: https://alex-shutyuk.livejournal.com/480576.html

Українські варіанти. Тернопіль -сучасна зупинка, освітлення, павільйон. Черкаси – та ж проблема як у Здолбунові, ті ж обговорення, пропозиції і що вже зроблено.

А ще мали би бути розміщені назви у маршрутних таксі і оголошуватися:) Та ну, про що це ми, заговорилися. Де ж таке і коли то воно буде. “Біля паровоза” так біля паровоза, своїм зрозуміло, інші перепитають, язик до Києва доведе. Які там туристи, що тут їм робити?!! А і справді, пам’ятаєте: покажіть мені Здолбунів.

Чому так нема у нас?

Причина перша: тому що здолбунівчанин швидше сам під колеса полізе і далі зупинку буде називати «неграми, посьолками», аніж спитає владу, чому вона не дбає разом із ним про нашу безпеку (не на кухні і не у ФБ, а реально) і вигляд міста. Добре хоч так і так сойдот – наше фсьоо!

Причина друга: якщо ліпити горбатого до горбатого, то навіть якщо би і хотів за третім разом праведного не вийде. Порушення і несмак мають здатність мультиплікуватися (поширюватися і накопичуватися).

Причина третя: це тільки у Маркса свого часу шукали спосіб як здешевити виготовлення голки із дроту і придумали поділ праці. В наш час кожна операція – це вже бізнес, а якщо цей бізнес веде КП, то він ще й офіційно може бути збитковим. Для громади :)

Причина четверта: щоб знати як може бути по іншому треба бачити і розуміти по – іншому.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети