Зухвалі підприємці торгують алкоголем в центрі Здолбунова

рейд по акцизам (4)Проаналізували сплату акцизу до місцевих бюджетів. По деяких сільських радах ситуація кричуща. От, наприклад, по селі Ступно за 5 місяців поточного року сплачено акцизу на суму аж 25 грн. Це значить, що в цьому селі з початку року підприємцями було реалізовано алкоголю (і пива теж) та цигарок аж на 500 гривень!!!

У зв’язку з цим, сьогодні, 16 червня 2015 року, під головуванням першого заступника голови Здолбунівської РДА Леоніда Власюка працювала робоча група райдержадміністрації із вжиття заходів по виявленню та залученню до сплати в місцевий бюджет акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів. Далеко ходити та їздити не довелося. В ході проведення заходів у одному з продуктових магазинів, що в самому центрі Здолбунова, виявлено факт реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів без відповідних документів, про що повідомлено Здолбунівський РВ УМВС України в Рівненській області.

У магазині не було не те що касового апарату, а й навіть куточка споживача! Подія зареєстрована в журналі єдиного обліку заяв та повідомлень Здолбунівського РВ УМВС. Проводиться перевірка. Для мене залишається відкритим питання, чому підприємець, якому належить магазин, дозволяв собі діяти так зухвало: торгувати окремими товарами в центрі міста без відповідних документів.
Разом з тим, всі розуміють, як складно сьогодні підприємцям і влада зобов”язана їм сприяти або хоча б не заважати. Але коли одні зі шкури пнуться, щоб сплатити державі все, що належить, а інші звикли працювати лише в тіні – це не правильно. І реакція відповідних органів, у тому числі й влади, має бути миттєвою. А тому я дав доручення голові робочої групи, щоб такі як сьогодні обстеження проводилися що тижнево.

рейд по акцизам (3) рейд по акцизам (2) рейд по акцизам (1)

 Сергій Кондрачук, голова Здолбунівської РДАВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети