. Зухвалі підприємці торгують алкоголем в центрі Здолбунова | Здолбунів City

Зухвалі підприємці торгують алкоголем в центрі Здолбунова

рейд по акцизам (4)Проаналізували сплату акцизу до місцевих бюджетів. По деяких сільських радах ситуація кричуща. От, наприклад, по селі Ступно за 5 місяців поточного року сплачено акцизу на суму аж 25 грн. Це значить, що в цьому селі з початку року підприємцями було реалізовано алкоголю (і пива теж) та цигарок аж на 500 гривень!!!

У зв’язку з цим, сьогодні, 16 червня 2015 року, під головуванням першого заступника голови Здолбунівської РДА Леоніда Власюка працювала робоча група райдержадміністрації із вжиття заходів по виявленню та залученню до сплати в місцевий бюджет акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів. Далеко ходити та їздити не довелося. В ході проведення заходів у одному з продуктових магазинів, що в самому центрі Здолбунова, виявлено факт реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів без відповідних документів, про що повідомлено Здолбунівський РВ УМВС України в Рівненській області.

У магазині не було не те що касового апарату, а й навіть куточка споживача! Подія зареєстрована в журналі єдиного обліку заяв та повідомлень Здолбунівського РВ УМВС. Проводиться перевірка. Для мене залишається відкритим питання, чому підприємець, якому належить магазин, дозволяв собі діяти так зухвало: торгувати окремими товарами в центрі міста без відповідних документів.
Разом з тим, всі розуміють, як складно сьогодні підприємцям і влада зобов”язана їм сприяти або хоча б не заважати. Але коли одні зі шкури пнуться, щоб сплатити державі все, що належить, а інші звикли працювати лише в тіні – це не правильно. І реакція відповідних органів, у тому числі й влади, має бути миттєвою. А тому я дав доручення голові робочої групи, щоб такі як сьогодні обстеження проводилися що тижнево.

рейд по акцизам (3) рейд по акцизам (2) рейд по акцизам (1)

 Сергій Кондрачук, голова Здолбунівської РДА

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 

Активні відвідувачі

 

 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама