Зробимо Здолбунів чистим. Фотозвіт-1 до акції

До Дня міста Здолбунова (08 вересня 2013) акція від нового волонтерського руху Здолбунівщини  «Чисте місто – перший крок до Яскравого міста»

Погляньте на громадські будівлі своїх вулиць, зупинки, магазини. Скільки непотрібної реклами на них? Невже вас не дістали ці кредитні зазивали, що просто у нас під носом обклеюють наші будинки? Не дозволимо забруднити наше місто непотребом! Давайте очистимо наше місто і не дамо заспамити його знову!

Випуск 1. Кредитні спамери. Їх легко відрізнити за кольоровим папером, на якому вони друкують свою спам-продукцію. Ці червоні оголошення клеїв оцей хлопчина (на вигляд неповнолітній), який встиг дременути на велосипеді.svinstvo_1

svinstvo_2 svinstvo_3Індійський фестиваль вчора був у мікрорайоні цементників. От би взяти, здерти спам-афіші некультурних організаторів цього дійства і принести їх всі разом, кинувши до ніг на початку фестивалю. Перш ніж нести свою національну чи релігійну культури до здолбунівчан – навчіться дотримуватись ЕЛЕМЕНТАРНИХ норм культури. Ганьба і бойкот фестивалю – достойна була б відповідь їм. Міська влада, напевне ж, давала дозвіл на захід, і організатори якісь зобов’язання, мабуть, давали, що не будуть засмічувати місто. То чому б представнику міської адміністрації не завітати на захід і розповісти, як не треба поводитись у місті (разом із КП, яке після них має прибирати місто, і міліцією з бланком адмінпротокола)?

svinstvo_5

З можливостями доблесної служби безпеки, відеокамерами, цілодобовим чергуванням спамери, які клеять оголошення на огорожі біля СБУ, вже давно мали б замітати вулиці міста або здирати свої ж, і не тільки, оголошення по всьому місту доби так дві-три.svinstvo_4А оце рівненський супермаркет чи організатор концерту співачки, рівненської землячки, заспамили усю дошку оголошень (дозволене місце для поклейки). Їм глибоко все рівно, що іншим тепер немає де приклеїти свої оголошення і потрібно буде або зривати афішу, або клеїти поверх неї. Людина-спамер просто не задумується, що ЩЕ ХТОСЬ хотів би скористатись дошкою оголошень. Егоїстична, здолбунівська провінційність. Ганьба поклейщику, бойкот концерта і гіпермаркета -достойна відповідь спамерам.

Особливість здолбунівських спамерів. У своїй більшості це не приватні оголошення, а афіші рівненчан і приїжджих атракціонів, кредитні пропозиції, комерційні пропозиції. Таким чином замість того, щоб витрачати кошти і подавати оголошення в ЗМІ, Інтернет-портали, захищені ділянки дошок оголошень, комерсанти спамлять з баночками клею і моточком скотчу. Вони прагнуть реклами-ми дамо їм рекламу. Безкоштовну і великим планом.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети