Зроби місто кращим. Підтримайте роботу здолбунівчан!

Нещодавно при моніторингу Інтернету ми знайшли цікаве оголошення про конкурс „Ти можеш змінити місто на краще”. Ось що пишуть про цей конкурс його організатори (текст мовою оригіналу) Підтримати конкурсну роботу ЗЕОНу Ты любишь свой город? Ты хочешь сделать его лучшим в стране?  Каждый из нас знает, чего не хватает нашему городу для того, чтобы жить в нем стало комфортнее. Горы мусора, отсутствие велодорожек, дефицит парков и детских площадок… Есть сотни проблем, которые регулярно обсуждаются с друзьями, но так и остаются разговорами. Измени свой город вместе с нами.

Конкурс

Измени свой город к лучшему! С тебя идеи, с нас — воплощение.

ДТЭК — крупнейшая топливно-энергетическая компания Украины совместно с интернет-порталом «Комментарии» предлагает вам уже сегодня стать источником и драйвером изменений в городах Украины.

 Как говорил Махатма Ганди: «Если желаешь, чтобы мир изменился, — сам стань этим изменением. Если ты хочешь перемену в будущем — стань этой переменой в настоящем».

Солидарен? Включайся! Сними короткий и простой видеоролик на тему «Измени свой город к лучшему!». В ролике необходимо показать — ЧЕГО не хватает твоему городу для «лучшей жизни» и ПОЧЕМУ именно этого.

Команда ЗЕОНу відгукнулась на цей заклик і спільними зусиллями зняли і змонтували відео на тему „Громадський наступ на сміття”. Переглянути його можна на сторінці КОНКУРСУ. Запрошуємо проглянути, підтримати і прокоментувати нашу роботу.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети