Зроби добру справу – отримай квиток на стажування в Європу

Центр АХАЛАР і платформа «Добродел» оголошують конкурс на кращу добру справу в Україні. Призами стануть 5-денні стажування в Європі для трьох організаторів цих ініціатив.

Конкурс стажувань в Європі від Центру АХАЛАР і платформи «Добродел» має на меті підтримати добрі й позитивні ініціативи українців. Як винагороду організатори пропонують трьом організаторам кращих справ взяти участь у навчальних стажуваннях.

Стажування проходитимуть в трьох країнах:

– Данія (початок червня).
– Польща (кінець червня).
– Словаччина (початок жовтня).

Центр АХАЛАР оплатить проживання та харчування учасників, а також близько 80% витрат на транспорт. Polska210513_2ЗЕОНІвці вже користувались даною можливістю, підтверджуємо її ефективність і всім рекомендуємо!

Умови конкурсу

Аби стати учасником конкурсу необхідно:
1. Реалізовувати якусь добру справу в країні;
Під доброю справою розуміється будь-яка ініціатива, яка покращує життя в громаді. Коли люди щось роблять для людей на засадах взаємодопомоги. Наприклад, допомога інтернату, ремонт та будівництво дитячих майданчиків, підтримка переселенців, проведення кіноклубів, курсів іноземної мови, озеленення дворів та багато іншого.

2. Зареєструвати вашу ініціативу на платформі добрих справ: www.dobrodel.org.ua

3. Мати дійсний закордонний паспорт;

4. Мати вік 18 років і старше.

Конкурс триватиме до 20 квітня.

Для того щоб стати переможцем – вам необхідно щоб ваша справа:

1. Була реально діючою справою, а не тільки красиво описаною на папері. Це найсуттєвіший пункт з усіх нижчеперерахованих. Організатори залишають за собою право приїхати і провести моніторинг роботи переможців.

2. Узгоджувалась із зазначеними пріоритетами «доброї справи».

3. За два місяці набрала максимальний рейтинг на платформі «Добродел».

При цьому пам’ятайте, що тільки високий рейтинг не забезпечить вашої перемоги. Він важливий, але лише як доказ роботи, потрібності людям. Якщо не буде цієї складової, присудити перемогу, навіть за високого рейтингу, не зможемо.

Для високого рейтингу потрібно, щоб якомога більше людей відвідало вашу сторінку на «Добродєл», ділилися нею в соцмережах, додавали у «вибране», коментували її під дописом на «Добродєл» і долучалися на допомогу вашому проекту.

З вашого боку будуть важливі хороші і зрозумілі тексти, надихаючі фотографії, відео про те, як іде робота. І так само кожне нове, цікаве оновлення справи буде давати бали.

Оновленням вважається опис проведеного заходу, який проходив в рамках вашої справи.

Як працює платформа і її можливості – читайте у додатку.

Переможці конкурсу будуть оголошені 20 квітня. Інформація про це буде розміщена на сайтах:www.dobrodel.org.ua www.ahalar.org civicua.org

Вказуйте на «Добродєл» свої повні контакти, аби могли легко з вами сконтактувати.

Інформаційним партнером конкурсу в Україні є портал – Громадський Простір: Усе для Третього Сектору.

Контакти: ahalar@gmail.com
Тел.: (0462) 93 44 44

Додатки : Детальна інформація ( information.docx, 5282 Kb )Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети