Зразок заповнення платіжки по військовому збору

Здолбунівська  ОДПІ  звертає Вашу увагу на те, що з  03 серпня 2014 року набрав чинності Закон України від 31 липня 2014 року № 1621 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів», яким, зокрема, встановлено військовий збір.Також, повідомляємо, що Державною казначейською службою України  відкриті рахунки для сплати військового збору.

Рахунок державного бюджету для платників, зареєстрованих в Здолбунівській ОДПІ:

Одержувач: УК у Здолбунівському районі, код ЄДРПОУ 37993013

Банк одержувача: ГУ ДКСУ у Рівненській  об, код банку 833017

Рахунок: 31119063700011

Код: 11011000

Назва: Військовий збір

 Приклад заповнення поля “Призначення платежу” в розрахунковому документі:

 сплата суми грошового зобов’язання військового збору із відпускних за серпень 2014р. підприємством “Маяк”, що має код за ЄДРПОУ 20120559:

* ;101 ;20120559 ;військовий збір 1,5 % із відпускних за серпень 14р. ; ; ;
1 2 3 4 5 6 7

1 – службовий код (“*”);

2 – код виду сплати (“101” – сплата суми податків і зборів / єдиного внеску);

3 – код за ЄДРПОУ платника, який здійснює сплату (підприємство “Маяк”, що має код за ЄДРПОУ 20120559);

4 – роз”яснювальна інформація про призначення платежу в довільній формі.

5 – не заповнюється;

6 – не заповнюється;

7 – не заповнюється

Довідково: 

До 31 грудня 2014 року кожен громадянин України буде віддавати 1,5% своєї зарплати для потреб країни.

Військовий збір – не вигадка українського уряду. Це світова практика. Наприклад, є таке поняття, як поштово-податкова марка. Військовий податок було введено у СРСР у 1941 році.

Підлягають оподаткуванню всі нарахування, пов’язані із оплатою праці найманих працівників (зарплата, премії, матеріальні допомоги, компенсації за невикористані відпустки, «лікарняні» тощо). Механізм сплати військового збору простий – про це має потурбуватися роботодавець.

Якщо виграєте у державній(недержавній) лотереї, то вам автоматично видадуть суму меншу на 1,5%. У цьому випадку про сплату має подбати податковий агент. Військовий збір також стосується і цивільно-правових договорів на виконання певних робіт і послуг.

До речі, сплачуватимуть військовий збір і фізичні особи, котрі не є громадянами України, але одержують зарплату на теренах нашої країни, зокрема Рівненщини.

Військовий збір не утримується з благодійних внесків, із пенсій, із стипендій, із державних цільових допомог (зокрема військовослужбовцям, призваних за мобілізацією, та членам їхніх родин). Не стягуватиметься він із «лікарняних» по вагітності та пологах, із виплат за оренду майна громадян. Будь-які інші доходи громадян, одержані від купівлі-продажу, обміну, дарування майна (квартири, наприклад, чи автомобіля), – розповідає в.о. начальника Головного управління Міндоходів у Рівненській області Дмитро Зайцев.

Варто зауважити, що громадянам при цьому не треба звітуватися, а також вони не нестимуть відповідальності за своєчасність та повноту сплати цього податку фінустановою.

Даний збір запроваджується з метою забезпечення заходів із підвищення обороноспроможності нашої держави, Збройних сил.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети