Зразковий тротуар почав сипатися менше ніж за рік

Розтанув сніг, і разом з ним почали «сипатися» наші шляхи та доріжки. Звичайно, ні для кого не дивина, що на давно не ремонтованих дорогах стало ще більше ям та вибоїн. Набагато неприємніше, коли руйнуються нещодавно  оновлені доріжки. Причому ще й ті, про ремонт яких міський голова Здолбунова  гучно розповідав під час свого публічного звіту, позиціонуючи це як свої досягнення.

На фото ви бачите нинішній стан бордюрів, що обмежують доріжку по вулиці Гетьмана Мазепи. Вкладали їх влітку 2017 року. Ось так звітувала про цю подію  міська рада, та ілюструвала інформацію де видно процес вкладання НОВИХ бордюрів.

Але новими здолбунівчанам вони здавалися недовго. Сьогодні більшість бордюрів на Мазепи та Базарній мають такий вигляд, неначе їх замінили  років двадцять тому.  Зауважте, після їхнього вкладання не минуло навіть року!

ЗС двічі писало про цю доріжку. Перший привід був тому, що ця тендерна угода була найдорожчою для нашого міста у 2017 році!!. Та і взагалі сам факт тендеру – це вже подія для Здолбунова. Зазвичай подрібнюють все на клаптики і до тендерів не доходить справа. Тому у співпраці із аналітиками Prozorro був підготовлений цей матеріал, де чітко аналізувалося хто виграв, за скільки коштів, які умови угоди. Другий раз ЗС вже висвітлював сам процес капітального ремонту, де можна добре розгледіти ЩО вкладали влітку і ЩО з нього сталося за пару місяців.

Кошторисна вартість робіт з капітального ремонту пішохідної доріжки по вулицях Г. Мазепи-Базарній та частини дорожнього покриття по вул. С. Наливайка склала 1407,503 тис. грн. Загальна площа асфальтування по цьому об’єкту – 790 м кв., загальна площа мощення – 1093 м. кв. Хоча перші дані в угоді були дещо іншими, але теж цифри вражаючі.

 Замовником робіт вказано КП «Здолбунівське». Звіт його керівника, до речі, торік депутати міської ради не підтримали. Однак це для нього не обернулося навіть доганою, оскільки контракт з керівником КП підписує особисто голова міської ради. Виходить міський голова високо оцінює таку і подібну їй роботи згаданого КП і його керівника?? Про роботу ж за 2017 рік Сергій Потапчук звітуватиме депутатам на сесії Здолбунівської міської ради 14 березня. У звіті, який оприлюднено на сайті міськради, йдеться і про ремонт названої доріжки. Тому  у міських депутатів буде змога поставити Сергію Потапчуку запитання і про якість, і про вартість бордюрів. Тим більше, що згідно угоди функція контролю природньо покладена на Замовника.

Цікаво дізнатися і про те, чи повідомили виконавця робіт про розвалені бордюри. Адже   у договорі між КП «Здолбунівське» та МПП «МВА» вказаний гарантійний термін – 1 рік, протягом якого замовник може повідомити підрядника про недоліки, а той після складання відповідного акту – їх усунути.Пропонуємо читачам висловитися в коментарях та в опитуванні щодо ситуації та як з неї вийти.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети