. Зразкова євросесія Здолбунівської міськради - знайдено першого регіонала, що підтримав відставку Уряду | Здолбунів City

Зразкова євросесія Здолбунівської міськради – знайдено першого регіонала, що підтримав відставку Уряду

na fasadi miskradyНе даремно вчора міський голова просидів усю сесію Здолбунівської районної ради. Оскільки сьогодні на 8 ранку проводив вже й сесію міської ради у всеозброєнні, так би мовити.

Позачергова сесія зібралась із зрозумілого усім привод: ситуація у країні й позиція міських обранців щодо євроінтеграції, щодо дій правлячої партії в країні.

Ще до восьмої ранку на фасаді міської ради з’явився прапор Євросоюзу, який до цього ніяк туди не могли встановити попри усілякі намагання зі сторони депутата-свободівця В.Чернецького.

На новому тримачі новенький прапор поруч із державним гарно дивиться.

Сесія зібрала 25 депутатів. Збирали їх напевне телефонними дзвінками, тому що сайт міської ради з приводу анонсу сесії нічого не говорив, так само як і нічого не говорить він про порядок денний і інших сесій, які відбуваються у місті.

Наш сайт дав анонс сесії міської ради. І готовий давати такі анонси й надалі, а також порядок денний сесій, якщо така інформація буде надходити із міської ради. Це був би добрий знак відкритості останньої.

Питання, що розглядалось, -звернення від Здолбунівської міської ради щодо ситуації в країні. Ось прийнятий варіант, який був мегаоперативно розміщений на офіційному сайті міськради.

zvernenna

За це рішення проголосував навіть депутат-регіонал В.Максимчук, який був помічений у залі. Це поки що єдиний регіонал в області за нашою інформацією, який проголосував і підтримав засудження дій влади та вимогу добровільної відставки Президента.

Ми передзвонили і ще раз переконались, що таки п.Володимир проголосував ЗА:

– Ну ви ж були й бачили все, якщо бачили, то чого перепитуєте? Що бачили, те й друкуйте, – відповів депутат.

Просто якось не вірилось навіть попри те, що міський голова промовив:

– Дякую, рішення прийнято одноголосно.

Свій коментар щодо сесії і не тільки неї дав депутат Здолбунівської міськради від “Удару” Олег Тищенко.

Микола Орлов

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 

Активні відвідувачі

 

 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама