Зовнішній вигляд Здолбунова регулярно роблять паперово-яскравішим

Сьогодні біля ПАТ “Волинь-цемент” зустрілись із майором здолбунівського РВ УМВС, який жартома сказав, що задав ЗС роботи всій міліції, але вони вже з нею впорались і організували роботу так, щоб більше місто спамери не засмічували.

Ми підтверджуємо, що  спільними зусиллями рекламного бруду в місті стало ЗНАЧНО менше, але ми не готові сказати, що це явище подолане.

Так що, пане майор, для вас підбірка вулиць, де ви, можливо, не ходите, і громадян-спамерів, яких ви не помічаєте.

Ці люди-“невидимки”. Їх ніхто не бачить ні вдень, ні вночі. Ані міліція, ні міська рада, ні комунальне підприємство “Міське будинкоуправління”. Лише в Здолбунів СITY є спеціальні окуляри, через які ми бачимо тих, хто робить наше місто барвистішим і яскравішим.

Ось юнак у чорній куртці запрошує на екскурсію бусом.

spamer_poizdki

spam_poizdki

А ось масажисти придумали унікальну методику лікування болю в спині. Треба лишень полазити по стінам, пообдирати їх сміття – і спина сама собою пройде. Телефончики й адреса здолбунівські.

spam spyna (3) spam spyna (1)

Лідери по забарвленню міста – банкіри. 52 листки а4 формату на огорожі, що на перехресті вул.Незалежності та Б.Хмельницького – новий рекорд міста. Пропонуємо його зафіксувати на стенді досягнень влади міста й правоохоронців. Також чемно банківські наліпки розміщуються й на дошках оголошень, і том, що слугує за такі дошки оголошень. По-братерськи: одна наліпочка на одну дошку, щоб і іншим місця вистачило. Подумаєш, 400 штук – денна норма. Тьху, а не норма. Здолбунів же – рай для нас, поклейщиків. Місця завались – де хочеш, там і ліпи.

spamerskiy bank (7) spamerskiy bank (6) spamerskiy bank (5) spamerskiy bank (4)

spamerskiy bank (3) spamerskiy bank (2) spamerskiy bank (8) spamerskiy bank (1)Що тільки не роблять активісти, волонтери Здолбунова щоб позбутись цього принизливого стану міста. Складають варіанти встановлення анти-спамерських споруд, антиспамерської обробки площин, подають список існуючих можливостей для розміщення реклами та оголошень. Партнери-рекламна агенція знижують ціни на розміщення реклами на захищених дошках оголошень. Невідомі вночі спалюють ВСЕ наклеєне на дошках оголошень та потенційно небезпечних газових розподільниках та електрощитових.

Поклейщики не вгамовуються, заклєюють УСЮ площину на дошках оголошень, на зупинках, на звороті комерційних дошок оголошень, огорожах і будь-яких годящих для приклеювання площини.

Ми вже листувались в соцмережах із представниками банку, і нам чемно вішали локшину на вуха, що із співробітниками проведена відповідна бесіда.platinum bank

Тож здолбунівчани вирішили регулярно вивішувати на сторінках цього банку у соцмережах фотореклами, яка не вписується ні в які ні етичні, ні правові рамки.

Спочатку банк пробував “огризатись” і доводити свою правоту, та дуже швидко зрозумів, що іміджеві втрати від такої неприглядної картини на їх сторінках будуть більшими і в чергове пообіцяли розібратись із своїми поклейщиками.

PB_spam vidpovid bank

Тож ми можемо сміливо вважати, що саме громадськість міста, завдяки своїм діям на всіх фронтах, спонукала тому, що потенційні спамери зникають з міста й іншим передають, що до Здолбунова краще не соватись.

Але все ще є ті (і щодня ми їх картотеку поповнюємо), кому втулити щось важливіше, ніж чистота у місті. Ось зверніть увагу. Три дні поспіль червоний “Дід мороз” і “Снігуроньки” теж торують непростий шлях стовпової реклами. Телефончики там внизу, місцеві здолбунівські. Йдіть і штрафуйте. Ах так, ми ж забули, що в нас міліція добра, вона швидку викликає і чемно потім ходить за липовою адресою, питає: “Дозвольте вас оштрафувати! Ні? Ну, ні, то ні”.

spam_14

А починалось так все чемно-на дошці оголошень

spam_16

а потім як прийдеться

spam_15 spam_17

spam_13 spam_12 spam_11

Ми завершили наше опитування на сайті. Як виявилось, серед тих, хто прийняв  участь в опитуванні. є потенційних 20% пособників спамерів, які відривають номера телефончиків і телефонують за ними, а також є 38%  поборників чистоти, які принципово не користуються стовповою рекламою.

polls spam

У контексті сьогоднішніх європотуг України, нагадуємо, що Європа починається в голові у кожного, а не в КПЗ райвідділу після затримання чи прапором ЄС на рюкзаку, у якому лежить 400 чергових брудореклам для інфікування Здолбунова.

emblema akciiВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети