Зона відпочинку для діток з’явилася у ЗОШ5

Новенька гірка, гойдалка, пісочниця з’явилися сьогодні на подвір’ї міської школи №5 у м.Здолбунів.

Коментує Людмила Салюк, заступниця директорки ЗОШ№5

З ініціативи громадського партнера Миколи Орлова за сприяння депутата облради Владислава Сухляка та з допомогою наших славних татусів, дідусів і працівників школи встановили дитячий майданчик у ЗОШ #5. “Демократична школа” діє!!! Ми сьогодні стомлені , але щасливі. Коли всі разом, то можна багато зробити!!! Дякуємо  О.Бондар, Л. Чесноковій, О. Шавшину, О. Постельжуку, В. Постельжуку, В. Іщуку, Ю. Салюку, І. Мельнику, Е. Цирону, В. Соботницькому, А. Котюзі за небайдужість і допомогу!

Коментує Владислав Сухляк, депутат Рівненської обласної ради:

Майданчики в школах і садочках Здолбунова в жалюгідному стані. Дітям немає де бавитись. Подекуди в дворах стирчать лише залізні штики-залишки місць для ігор. І вибити гроші на них – супер задача.
Та поки один процес запущено – вирішив помаленьку вкотре вирішувати проблему власними силами.
І не помилився. Сімейний бюджет трохи зхуд, але підзбиравши я купив отакий міні-майданчик. Цього разу пощастило 5 школі, бо вони неабияк стараються бути кращими у всьому) старанність мусить винагороджуватись. Раніше долучався до майданчику в Озірко на Здолбунівщині. Нехай це не достатній комплекс для такого закладу але вдячна дітвора дуже тішить мене вже зараз. І це лише старт.

Коментує Микола Орлов, депутат Здолбунівської міської ради:

Я є членом команди “Демократичної школи” ЗОШ№5 як представник громадськості, тому бачу своє покликання сприяти комунікаціям школи із своїми нинішніми і майбутніми партнерами. Радий, що ці інтереси співпали із можливостями мого колеги і відтепер за доброї волі п.Владислава новий дитячий компактний куточок з’явився у школі. Незважаючи на суботній день прийшли допомогти його встановити працівники школи, батьки, дідусі і це не менш важливо в участі в житті школи та своїх дітей. Щодо інших дитячих майданчиків в т.ч в садочках, я знову цьогоріч буду наполягати на тому щоб в міський бюджет були закладені кошти на ці цілі.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети