. Зниклого голову Здолбунівської РДА вже шукає міліція | Здолбунів City

Зниклого голову Здолбунівської РДА вже шукає міліція

rozshukСьогодні о 8-й ранку близько двадцяти чоловік прийшли в Здолбунівську РДА, що нарешті побачити живого голову В.Шуля, який два дні не веде прийому громадян, не відповідає на дзвінки в т.ч своїх заступників, які написали заяви на звільнення.poshuki Shula (2)

Все що відбувалось в приймальні голови РДА було схоже на непрофесіоналізм працівників РДА та обман громадян. Суцільні нестиковки. Хтось бачив голову хтось ні, хтось таємничий підписує документи не заходячи в робочий час на робоче місце, нікого призначеного в.о голови немає. На роботі не було жодного із заступників голови РДА, кабінет В.Шуля був зачинений і за словами секретаря п.Наталії ключа в неї немає, до якої працює сьогодні РДА вона не знає, хто реєструє прихід на роботу і де ведеться облік прийому громадян теж питання туманне.poshuki Shula (6)

Вкотре ні на прийомі ні по телефону не поспілкувались із В.Шулем ні депутати районної ні обласної ради.

Прийшлось звязуватись з міліцією. ЇЇ довго чекати не прийшлось. Силовики на чолі  з першими особами були вже у приміщенні, а для надійності в холі ще і четверо міліціонерів в т.ч із автоматами.poshuki Shula (9) poshuki Shula (8)

Прямо у приймальні один із депутатів райради і вручив їм заяву про зникнення голови РДА і відтепер здолбунівська міліція займається його пошуком.

poshuki Shula (5) poshuki Shula (3) poshuki Shula (4) poshuki Shula (1)

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Костя Согін

  З заявою цікаво (інноваційно), але трошки неправильно вийшло за таких умов:

  – пан Шуль зберігає за собою громадянське право (закріплене Конституцією України) перебувати де йому та його родині заманеться – інша ситуація з робочими обов’язками;

  – недовіру голові РДА висловлено, і склалась ситуація, за якої пан Шуль діє за схемою “хачу раблю, хачу не раблю” – законодавство закріплює таку можливість, бо інститути вищої інстанції (Президент України) не звільнили його (дуже дооооовго розглядають дане питання, а в.о. обов’язків не призначено); особисто я вбачаю в діях пана Шуля недостатню компетентність – візьми напиши депутатам Здолбунівської РР пояснювального листа типу: “Я, Шуль Віталій Степанович, з трьома блондинками перебуваю в діловій поїздці на острів Гоа, ініційовану Президентом України з метою залучення іноземних інвестицій в Здолбунівський район…” (можна написати більш культурніше та зрозуміліше);

  – право на заяви про зникнення людини, по-моєму, якщо не помиляюсь, мають в першу чергу родичі та близькі – якщо вони стверджують, що пан Шуль живий і здоровий – значить так воно і є;

  – на підтвердження того, що з В. Шулем все добре, йому достатньо особисто зателефонувати начальнику Здолбунівського РВ УМВС України в Рівненській області, не повідомляючи де він є (це його право), а ще краще – надіслати MMS чи інший мультимедійний файл про свою “робочу поїздку на Гоа” за адресою, вказаною в заяві в міліцію.

  Політика – іграшка для людей підготовлених, тому готуйтесь краще, заради загального блага.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама