Знову постало питання добудови енергоблоків на Хмельницький АЕС

хмельницька аес
НАЕК «Енергоатом» та корейська компанія Korea Hydro & Nuclear Power(KHNP) підписали 31 серпня Меморандум про взаєморозуміння щодо розширення взаємодії в ядерно-енергетичній галузі, в тому числі і добудові блоків №3 і №4 Хмельницької АЕС. Про це повідомляє прес-служба НАЕК «Енергоатом», передає «Слово і Діло».

«НАЕК «Енергоатом» вітає початок співпраці з провідною світовою компанією – Korea Hydro & Nuclear Power. Ми переконані, що наша спільна робота дасть додатковий імпульс для розвитку вітчизняних технологій в атомній енергетиці», – сказав президент «Енергоатому» Юрій Недашковський.

Як повідомляється, основними напрямками співпраці стануть питання добудови енергоблоків №3 і №4 Хмельницької АЕС та реалізації проекту «Енергетичний міст України – Європейський Союз».

«Я твердо переконаний, що проект добудови енергоблоків №3 і 4 Хмельницької АЕС буде успішно завершений, якщо НАЕК «Енергоатом» і KHNP будуть спільно працювати на спільну мету, враховуючи, що обидві компанії накопичили багатий досвід і знання за період будівництва та експлуатації атомних електростанцій протягом останніх 40 років», – підкреслив президент і головний виконавчий директор KHNP доктор Сік Чо.

На даний момент «Енергоатом» проводить підготовчі роботи з продовження терміну експлуатації на 6ти з 15 нині діючих блоків АЕС України.

Нагадаємо, що Україна має намір підвищити енергетичну незалежність за рахунок зростання генерації електроенергії на атомних (АЕС) і гідроелектростанціях (ГЕС, ГАЕС), а також з джерел, що відновлюються.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети