Знову польська делегація у Здолбунові

27 березня в Здолбунівському районі за сприяння керівництва Здолбунівської гімназії з дружнім візитом побували гості із Ключборського повіту Опольського воєводства республіки Польща. В Здолбунівській районній раді відбулася зустріч із польськими колегами, участь в якій взяли голова районної ради Олег Дацюк, депутат районної ради Олександр Андріюк, директор Здолбунівського районного центру зайнятості Сергій Бабич, начальник відділу освіти Здолбунівської райдержадміністрації Ігор Антонюк, директор Здолбунівської гімназії Іван Гнатюк, начальник відділу Пенсійного фонду України в Здолбунівському районі Світлана Жовтанюк та Піотр Пьоспєх – Ключборський староста, Ядвіга Черкас-Хухровська – інспектор відділу сполучення та транспорту, Моніка Клуф – прес-секретар Повітового староства у Ключборку.

В ході зустрічі обговорювалися питання можливої майбутньої співпраці в галузі медицини, питання формування об’єднаних громад, проблем збереження та раціонального використання сільськогосподарських земель і налагодження співпраці з метою навчання учнів у старших класах навчальних закладів Польщі (академічному ліцеї, технікумі, училищі). Разом з тим, староста Піотр Пьоспєх наголосив, що він готовий поділитися досвідом та налагоджувати співпрацю у різних напрямах діяльності, які становлять спільний інтерес для українців та поляків.

Також гості поділились досвідом проведених реформ в Республіці Польща.
Голова районної ради Олег Дацюк акцентував увагу на важливості зміцнення дружніх зв’язків і наголосив на тому, що Польща – є зразком для України на шляху впровадження реформ, тому необхідно все те позитивне, що зроблено у Польщі, взяти на озброєння.

Господарі та польські гості обмінялися сувенірами та пам’ятними подарунками.
Окрім районної ради, гості із Польщі відвідали Здолбунівську гімназію, побували в Костелі та Здолбунівському історико- краєзнавчому музеї.

За повідомленням Здолбунівської районної радиВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети