Знайшли зброю – несіть в поліцію!

З метою протидії незаконному розповсюдженню зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів, профілактики скоєння правопорушень з їх використанням на території Здолбунівського району з 1 по 30 квітня 2019 року місцевими поліцейськими проводиться місячник добровільної їх здачі.

 «Всі, хто під час проведення місячника добровільно принесуть та здадуть вогнепальну, газову чи холодну зброю, у тому числі боєприпаси, звільняються від кримінальної відповідальності. Тим, хто не скористається такою можливістю, загрожуватиме кримінальна відповідальність відповідно до ст. 263 Кримінального кодексу України (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами)» – зазначають у Здолбунівському відділення поліції.

 Тож усіх свідомих громадян нашого району, які мають незареєстровану вогнепальну, газову, холодну та іншу зброю, а також громадян, які знайшли зброю та боєприпаси, закликаємо відгукнутися на проведення заходів щодо добровільної їх здачі – звернутися до місцевої поліції з метою її подальшої реєстрації або здачі.

Здолбунівське відділення поліціїВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети