Знайди щасливе слово – виграй рюкзак до школи

Положення про конкурс «Щасливе слово»
В конкурсі можуть приймати участь всі школярі Здолбунівського району, які є учасниками спільноти Flying Bag у ФБ чи ВК: https://www.facebook.com/groups/FlyingBag/
https://vk.com/flyingbag
Це ексклюзивне право отримав район за активну участь у міжнародному дитячому русі!!!
Правила участі:
1. Бути учасником вищезазначеної групи
2. Розмістити (перепост) про цей конкурс у себе на сторінці в соцмережах
3. У визначену дату і годину прибути до бібліотеки свого населеного пункту і пройти Квест на швидкість і правильність виконання завдання «Збери фразу». Деталі завдання будуть оголошені учасникам в приміщенні бібліотек.
4. Переможці конкурсу будуть визначені одразу по завершенні конкурсу, призи вручені протягом декади з моменту завершення конкурсу. Призи: Найшвидша правильна відповідь з бібліотек району – шкільний рюкзак, Найшвидша правильна відповідь з бібліотек міста Здолбунів – шкільний рюкзак, можливі заохочувальні додаткові призи.
5. До складу журі входять: в населених пунктах – відповідний бібліотекар бібліотеки, в ЦРБ – журі у складі трьох осіб: від бібліотеки, громадськості та міжнародного дитячого руху Літаючий рюкзачок. Організатори залишають за собою право обмежувати кількість учасників конкурсу в залежності від розмірів бібліотек.
Термін проведення: 4-11 травня – реєстрація у відповідних групах дитячого руху
В період 12-19 травня проведення конкурсу
До 29 травня – вручення призів
Організатори конкурсу: Міжнародний дитячий рух «Літаючий рюкзачок», Здолбунівська ЦРБ, НГО ЗЕОНВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети