. Знайдене на сміттєзвалищі дитя було мертвонародженим | Здолбунів City

Знайдене на сміттєзвалищі дитя було мертвонародженим

Як повідомляло сьогодні ЗС, жахлива звістка облетіла Здолбунівщину. На Здовбицькому сміттєзвалищі було знайдене немовля, детальніше про це тут. Були не з’ясовані деякі обставини, а саме: чи новонароджене дитя було ще живе під час того, як опинилось на смітнику, чи вже ні. У розпорядженні ЗС є лікарський висновок. Його нам тільки що (давно позаробочий час) повідомили із прес-служби Здолбунівського РВ УМВС.

Лікарське свідоцтво про перинатальну смерть. Мертвонароджений, жіноча стать, народжений близько 24.03.13. Тривалість вагітності 33-34 тижні, не доношена. Причина перинатальної смерті: Асфіксія плоду вперше виявлена під час пологової діяльності (інтранатальна асфіксія).

Принаймні одна із версій про те, що дитя було народжене, допомога на нього отримана, а потім його позбулись, вже відпадає. Залишається варіант ненормальної матері, яка не виносила дитя, передчасно народила його МЕРТВИМ і, злякавшись (??), позбулась його у такий злочинний спосіб.

 

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 

Активні відвідувачі

 

 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама