Знайдене на сміттєзвалищі дитя було мертвонародженим

Як повідомляло сьогодні ЗС, жахлива звістка облетіла Здолбунівщину. На Здовбицькому сміттєзвалищі було знайдене немовля, детальніше про це тут. Були не з’ясовані деякі обставини, а саме: чи новонароджене дитя було ще живе під час того, як опинилось на смітнику, чи вже ні. У розпорядженні ЗС є лікарський висновок. Його нам тільки що (давно позаробочий час) повідомили із прес-служби Здолбунівського РВ УМВС.

Лікарське свідоцтво про перинатальну смерть. Мертвонароджений, жіноча стать, народжений близько 24.03.13. Тривалість вагітності 33-34 тижні, не доношена. Причина перинатальної смерті: Асфіксія плоду вперше виявлена під час пологової діяльності (інтранатальна асфіксія).

Принаймні одна із версій про те, що дитя було народжене, допомога на нього отримана, а потім його позбулись, вже відпадає. Залишається варіант ненормальної матері, яка не виносила дитя, передчасно народила його МЕРТВИМ і, злякавшись (??), позбулась його у такий злочинний спосіб.

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети