Зміни в руху потягів по станції Здолбунів

“Укрзалізниця” змінює розклад потягів до Здолбунова через технічні причини.

Починаючи з 2 березня цього року, через технічні причини тимчасово не курсуватиме приміський потяг № 6335/6336 сполученням Здолбунів-Удрицьк.

Починаючи з 3 березня цього року тимчасово не курсуватиме приміський потяг №6341/6342 сполученням Сарни-Здолбунів.

Крім того, зміниться розклад руху приміського потяга № 6027 сполученням Львів-Сянки: з 2 березня цього року потяг вирушатиме зі Львова о 21:08 (замість 20:47) і прибуватиме на кінцеву станцію о 2:06.

В УЗ просять пасажирів урахувати тимчасові зміни під час планування поїздок у зазначених сполученнях.

До того ж додаємо актуальну карту роботи вокзалів і станцій в Україні.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети