Зміни до податкової звітності 1-дф

Наказом Мінфіну від 13.01.2015 р. №4 «Про затвердження форми Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку (форма № 1ДФ) та Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку» затверджено нову форму Податкового розрахунку № 1ДФ, а також Порядок його заповнення та подання податковими агентами.

Оновлений податковий розрахунок перший раз подається за I квартал 2015 року.

Звертаємо увагу, що форму № 1ДФ доповнили розділом II: “Оподаткування процентів, виграшів (призів) у лотерею та військовий збір”. У ньому потрібно буде відображати суми нарахованого та сплаченого військового збору, загальні суми нарахованих та виплачених доходів у вигляді процентів, виграшів (призів) у лотерею та податку з них.

Наказ набирає чинності з 1 квітня 2015 року.

Відтак, з 1 квітня 2015 року втратить чинність наказ Міністерства доходів і зборів України від 21.01.2014 року № 49.

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети