Зірка американського футболу тренував здолбунівських “Орлів”

Тренер, засновник Національної футбольної Академії, засновник Quaterback Academy, Дерін Слек (Darin Slack) із Сполучених штатів Америки, сьогодні провів відкрите тренування для юних вихованців команди американського футболу “Здолбунівські Орли”. 

Дві години на стадіоні “Колос” проминули в активному вивченні нових прийомів і рухів від досідченого тренера. Ось що про Деріна Слека говориться на сайті  Національної футбольної Академії:

In 1988, graduating as an All-American QB at the University of Central Florida, Coach Slack founded National Football Academies. He has pioneered a new way to serve coaches and athletes through specialized sports training using a biomechanically sound, revolutionary skills system developed over 25 years. Having trained over 40,000 coaches and athletes through NFA and other training clinics, he has positioned himself among the best teachers of QB fundamentals and leadership in the nation.

Ось промовідео занять за участю Дерін Слека

А це епізод сьогоднішнього тренування

У розмові Дерік Слек постійно шуткував, говорив що любить український американський футбол :), вважає що у здолбунівської команди все в майбутньому буде добре.

Аудіо інтерв’ю з Дерен Слек:

На завершення зробив спільну фотку з усіма і вже встиг поділитися цією новиною у своєму ФБ. Однозначно для здолбунівського американського футболу та спортивного середовища приїзд такого фахівця – це знакова подія!Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети